Розплідник пітбуль тер’єрів Dognik Bulls


Ласкаво просимо до розплідника пітбулей (американських пітбультер’єрів). Наш розплідник має зареєстровану назву Dognik Bulls. З 2011 року ми працюємо з породою пітбуль.
Щоб ви могли особисто оцінити якість наших собак, я покажу вам кілька фотографій. Це дорослі пітбулі «Dognik Bulls».

Наш розплідник зареєстрований в ADBA-American Dog Breeders Association. Основні кревні лінії пітбулів, з якими ми працюємо: Old Family Red Nose, Jumbo, Red Alert, Lonzo, Maverick, Zebo, DDWW. Пітбулі «Dognik Bulls» живуть у 25 країнах світу. У сотень любителів і поціновувачів породи американський пітбультер’єр.
Всі наші американські пітбуль тер’єри тестуються на відсутність генетичних захворювань.
Наші американські пітбультер’єри — Чемпіони Німеччини, Італії, Великобританії, Латвії, Литви, Естонії, України, Росії, Білорусі та інших країн. Переможці виставок та спортивних змагань по всій Європі.
Якщо ви хочете купити питбуля ADBA, напишіть нам. Обов’язково розкажіть про себе у першому повідомленні:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Ціна цуценят американського пітбультер’єру в нашому розпліднику 1500-2000 євро (доларів). Ми робимо в’язки пітбулів усередині розплідника, а також виїзні в’язки по Європі.
Наш розплідник знаходиться у Латвії (Європа, Європейський Союз). Неподалік Риги (столиця Латвії). Але ми продаємо цуценят пітбулю по всіх країнах Європи та у США. Є доставка. Сума доставки залежить від того, в якій країні ви мешкаєте. Або ви можете приїхати/прилетіти до нас у гості. І заразом забрати свого найкращого цуценя американського пітбультер’єра.
У розпліднику пітбулів Dognik Bulls зараз продається кілька хлопчиків і дівчаток. Не пропустіть шанс стати власником породистого, вихованого, атлетичного пітбуля з родоводом.
З повагою, Veronika Voitovska.

Розплідник пітбуль тер’єрів Dognik Bulls