Розплідник пітбулів Київ

Вітаю вас на сайті розплідника американських пітбультер’єрів Київ-Dognik Bulls (реєстрація ADBA-American Dog Breeders Association).

З 2011 року наш розплідник пітбулів Київ веде розведені якісного поголів’я американських пітбультер’єрів, використовуючи сучасні кревні лінії Джамбо, ддвв, ОФРН, Ред Алерт.

Пітбулі розплідника Dognik Bulls Київ – це міцні, атлетичні, здорові робочі тер’єри. Кожен послід цуценят у нашому розпліднику ретельно спланований і зберігає екстраординарне поголів’я справжніх пітбулів.

У нашому розпліднику американських пітбультер’єрів Київ ви можете купити цуценя пітбуля (Київ), середні ціни 1000-2000 євро. Щороку ми робимо кілька в’язок різних сук, зберігаючи наш основний напрямок і свою власну лінію розведення-Castlesline. Основоположником лінії є привізний з Америки собака Millers Wild Storm aka Castle. Він був куплений у чудовому спортивному розпліднику Флориди (Real Deal Chocolates) і став найбільшим виробником американських пітбультер’єрів по всій Європі. Його діти міцні, добре обмускулені, із стійкою психікою, дуже азартні, із прекрасною харчовою та ігровою мотивацією. При цьому вони добрі до своєї родини та цілком соціально безпечні собаки. Разом з набором якісних генів, ексклюзивним родоводом, ви купуєте вірного і дійсно надійного друга з розплідника пітбулів Київ.

Щоб обговорити варіант покупки цуценя в розпліднику пітбулів Київ, вирішити щеня від якої в’язки підходить вашій родині та вашому способу життя, зв’яжіться з нами наведеними нижче способами.

Інстаграм розплідник пітбулів Київ-dognikbulls

Емейл розплідник американських пітбультер’єрів Київ-dognikb@gmail.com

Фото деяких собак із «Dognik Bulls», американські пітбультер’єри Київ: