Розплідники пітбулів біля мене


Розплідник американських пітбультер’єрів Dognik Bulls. Наші собаки-представники найчистіших і найвідоміших ліній розведення американських пітбультер’єрів. OFRN (США), Red Alert (США), Jumbo (Югославія), Zebo (США), Lonzo (США), Boudreaux (США), DDWW (Україна).
Розплідник пітбулів «Dognik Bulls» відомий у всьому світі — наші собаки живуть у 25 країнах! У тому числі і на батьківщині породи — у Сполучених Штатах Америки.
Наші американські пітбультер’єри перемагають у спортивних змаганнях, у виставках, у дресируванні у багатьох країнах світу. Всі собаки розплідника обстежені відсутність генетичних захворювань, які можуть бути у породи «американський пітбуль тер’єр».
Фото наших собак (розплідники пітбулів біля мене):
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Принципи нашої роботи:
Любов до породи. Ми використовуємо тільки висококласних американських пітбулів у своєму розведенні. Всі наші пітбулі мають американські родовід ADBA. А це найцінніші родовід для пітбулів у всьому світі. Адже саме ця організація реєструє та веде облік чистопородних пітбулів у світі, починаючи з 1909 року.
Ми постійно вивчаємо нове та покращуємо свою роботу. Я, як керівник розплідника, є лікарем. Також я сертифікований експерт-кінолог. Суддя виставок американських пітбуль тер’єрів у Європейському Союзі. Суддя спортивних змагань (вейтпулінг).
Основне розведення побудовано чистих кровях Америки. Ми привезли кілька собак із Америки. А також їздимо на в’язки до топових американських собак.
У нашому розпліднику можна купити цуценя пітбуля. Ціна в середньому 1500–2000 євро. Є доставка в будь-яке місто та країну. Ми маємо величезний досвід у доставках. Від вас головне-бажання купити цуценя саме в нашому розпліднику пітбулів. А також фінансова спроможність на купівлю та утримання азартного, крутого, активного пітбуль тер’єру з Dognik Bulls.
Цього року в нашому розпліднику заплановано 5 послідів щенят американського пітбультер’єру. Зв’яжіться з нами і купіть цуценя вашої мрії в «розпліднику пітбулів біля мене».
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
З повагою, Veronika Voitovska, розплідник американських пітбуль тер’єрів Dognik Bulls.

Розплідники пітбулів біля мене