Šedý pitbul, modrý pitbul kupte si štěně
Pomůžeme vám koupit štěně pitbulla šedé / modré barvy.
Šedá neboli „modrá“ barva amerického pitbulteriéra je zředěná (oslabená) od černé barvy. Takoví pitbulteriéři se v některých vrzích skutečně rodí. Ale pro budoucího majitele je těžké najít takového čistokrevného, ​​bez příměsi amerického stafordšírského teriéra nebo amerického bullyho.
Pokud jste připraveni koupit si štěně šedého pitbula/modrého pitbula, naše chovatelská stanice Dognik Bulls vám může pomoci.
Cena štěněte šedého pitbulla začíná od 1500 eur a výše. Za tyto peníze koupíte zdravého, silného, ​​přesně čistokrevného modrého / šedého pitbula. S kompletním rodokmenem, který lze vysledovat staletí zpět. S vyšetřeními od rodičů.
Příklad dospělého šedo/modrého pitbula.
Šedý pitbul jménem Hedgehog, chovatelská stanice Dognik Bulls (pracovní chov amerických pitbulteriérů, plně spolehlivý rodokmen):


Povahově se šedý pitbull/modrý pitbull nijak neliší od ostatních barevných pitbulteriérů. Jsou to stejní aktivní, hazardní psi, kteří milují svou rodinu.
Buďte připraveni čekat na svého šedého pitbulla. Nerodí se v každém vrhu. Budete se muset rozhodnout, zda chcete kluka nebo holčičku, řekněte nám o sobě a svých plánech se psem. Proveďte zálohu na štěně a počkejte na vhodné štěně. Pokud nemáme šedé štěně pitbulla, nabídneme vám šedé štěně od našich přátel z jiných chovatelských stanic.
Zde zanechte své žádosti o štěně šedého / modrého pitbula:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls