Šedý pitbul, modrý pitbul kúpte si šteniatko

Šedý pitbul, modrý pitbul kúpte si šteniatko
Pomôžeme vám kúpiť šteniatko sivého / modrého pitbulla.
Sivá alebo «modrá» farba amerického pitbulteriéra je zriedená (oslabená) od čiernej farby. Takíto pitbulteriéri sa v niektorých vrhoch skutočne rodia. Ale pre budúceho majiteľa je ťažké nájsť takého čistokrvného plemena, bez prímesí amerického stafordšírskeho teriéra alebo amerického bullyho.
Ak ste pripravení kúpiť šteniatko šedého pitbulla/modrého pitbulla, naša chovateľská stanica Dognik Bulls vám môže pomôcť.
Cena šteniatka šedého pitbulla začína od 1500 eur a vyššie. Za tieto peniaze si kúpite zdravého, silného, ​​presne čistokrvného modrého / šedého pitbulla. S kompletným rodokmeňom, ktorý možno vysledovať storočia. S vyšetreniami od rodičov.
Príklad dospelého šedo/modrého pitbulla.
Šedý pitbul menom Hedgehog, chovateľská stanica Dognik Bulls (pracovný chov amerických pitbull teriérov, plne spoľahlivý rodokmeň):


Povaha šedého pitbulla/modrého pitbulla sa nijako nelíši od ostatných farebných pitbulteriérov. Sú to tí istí aktívni hazardní psi, ktorí milujú svoju rodinu.
Buďte pripravení čakať na svojho šedého pitbulla. Nerodia sa v každom vrhu. Budete sa musieť rozhodnúť, či chcete chlapca alebo dievča, povedzte nám o sebe a svojich plánoch so psom. Zložte zálohu na šteniatko a čakajte na vhodné šteniatko. Ak nemáme šteniatko šedého pitbulla, ponúkneme vám šteniatko šedé od našich priateľov z iných chovateľských staníc.
Zanechajte svoje žiadosti o šteniatko sivého / modrého pitbulla tu:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls