Сині триколорні цуценята американського буллі


У червні 2024 року в нашому розпліднику американських буллі «Dognik Bulls» народяться цуценята! Ми чекаємо на щенят американського буллі блакитного триколорного і просто блакитного (сірого) кольору.
Мама цуценят: Dognik Bulls Lilibet. Привезена із Росії. Обстежена ветеринаром та здорова. Немає породних генетичних захворювань. Вже народжувала один раз від американського пса. Усі цуценята виросли ідеальними представниками породи «американський буллі».
Батько щенят: Chaw Li Iva San Attilus. Привезений із Росії. Обстежений та здоровий. Має цілком здорові генетичні тести (атаксія мозочка, атрофія сітківки очей, дегенеративна мієлопатія, гіперурикозурія). Чемпіон Латвії, Гранд Чемпіон Білорусі. Переможець «Bully Show 2023» на монопородній виставці американських буллі в Латвії. Має відмінні ніздрі, дихальну систему, витривалість та здоровий.
Обидва батьки повністю у стандарті породи «американський буллі». Рідкісного блакитного триколорного забарвлення. У батьків добре розвинені ніздрі (не вузькі, як у багатьох хворих на американські буллі). Батьки цуценят мають гарні вічка, а також повіки. Зверніть увагу, часто американські буллі поганої якості мають обвислі повіки. У майбутньому обвислі повіки вимагають хірургічних операцій. У наших блакитних американських триколорних буллі такого немає. Батьки цуценят добре переносять спеку, багато гуляють. Мають абсолютно рівні лапи, хороші стегна та кути задніх кінцівок. Хвости правильної довжини, без заломів.
Наш розплідник американських буллі Dognik Bulls у породі з 2011 року. Ми дійсно знаємо як народити і виростити ідеальне цуценя американського буллі. А головне, здорове цуценя.


Які умови купівлі цуценя блакитного триколорного кольору у нашому розпліднику американських буллі? Ціна щеня 3000 євро. Депозит бронювання цуценя 500 євро (входить до підсумкової ціни цуценя). Усі цуценята переїжджають у нові будинки з віку між 8 та 15 тижнями. Це залежить від того, в яку країну поїде кожне щеня (у кожній країні свої правила). На момент від’їзду всі наші цуценята американського буллі мають вакцинацію, зареєстрований мікрочіп, європейський ветеринарний паспорт, родовід ABKC (American Bully Kennel Club), договір купівлі-продажу породистого цуценя. Як додатковий бонус, всі власники цуценят американського буллі з розплідника «Dognik Bulls» отримують пам’ятку про те, як росло і розвивалося їхнє цуценя. Також у пам’ятці написано як і чим годувати, як правильно гуляти із цуценям, знайомити з усією родиною тощо. Розказано про основи виховання цуценят американського буллі. 20 сторінок формату А4 із дуже корисною ексклюзивною інформацією. Також ми продовжуємо консультувати власників наших цуценят і після продажу цуценя, це безкоштовно для тих, хто має собаки з «Dognik Bulls».
Ми очікуємо блакитних триколорних і просто блакитних цуценят американського буллі у типі «покет» та «класик». На фото-батьки цуценят у день їхньої в’язки.
Наші американські буллі живуть у 25 країнах світу. Допоможемо з доставкою в необхідне вам місто/країну.
Щоб забронювати цуценя американського буллі у 2024 році, напишіть нам:
Електронна пошта:dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
З повагою, Veronika Voitovska. Власниця найкращого розплідника американських буллі «Dognik Bulls». Експерт-кінолог. Лікар. Зоопсихолог.

Сині цуценята американського буллі, блакитні триколорні цуценята американського буллі, цуценята американського буллі 2024, купити блакитного американського буллі, купити сірого американського буллі, купити блакитного триколорного американського буллі.