Sinised american bully kutsikad

Sinised american bully kutsikad


Dognik Bullsi kennelis on müügil kaunis American Bully kutsikas eksklusiivses sinises värvitoonis!
Suurepärane, tugev, lai, võimas American Bully tüdruk. Vanus — 3 kuud. Daxi, Phenomi, Eminenti veri.
Hüüdnimi sugupuu järgi — Dognik Bulls Branwen.
Iseloomu kirjeldus: Aktiivne, lahke, saab inimeste ja loomadega hästi läbi. Kui nad tulevad meile kutsikaid valima, siis esimene läheb kontakti. Ta käib kõigi inimeste juures, ei karda kedagi, armastab kätel istuda. Mängib kõigi mänguasjadega. Ta uuris täiesti kartmatult kogu lasteaia territooriumi.
Välimuse kirjeldus: suur pea, suurepärane üleminek laubalt ninale, täiuslik karvkatte pigmentatsioon. Tugev keha. Siledad, võimsad, tugevad käpad. Ideaalse pikkusega saba. Diskvalifitseerivaid defekte ei ole. Sobib näituseks ja aretuseks. Kaalume ka võimalust müüa lihtsalt armastavale perele, kes soovib osta ilusat ja tervet Ameerika kiusa kutsikat. Eeldatav tüüp on võimas «pocket».
Dognik Bulls Branwen on kõrge klassi kutsikas. Temaga koos naudid elu, jalutad pargis, metsas, lähed järve äärde, jalutad linnas ja naudid elu. Ta on täiesti terve, nagu ka tema vanemad. Seetõttu külastate loomaarsti ainult üks kord aastas — iga-aastaste kompleksvaktsineerimiste tegemiseks. Branwen armastab inimesi ja lapsi. Seetõttu on kogu teie pere õnnelik sellise väikese ja lahke American Bully kutsika üle.
Ta kolib uude koju täielikult vaktsineerituna, rahvusvahelises Euroopa andmebaasis registreeritud mikrokiibiga, Euroopa veterinaarpassiga, tõuraamatuga. Täielik dokumentide komplekt.
Fotod «American Bully blue puppies». Dognik Bulls Branwen:


Isa: 815 Bully Camp Noise. Toodud USA-st. Riigi meister näitustel. Vaba ataksiast (American bully  tõuhaigus).


Ema: Dognik Bulls Lilibeth. Toodud Venemaalt. Vaba ataksiast (American bully tõuhaigus).


Kirjuta meile sinise American Bully kutsika ostmiseks:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kutsikale saab kennelisse tulla isiklikult. Või korraldame kohaletoimetamise. Meie sinised American Bully kutsikad elavad 20 riigis üle maailma.
Lugupidamisega lasteaia juhataja Veronika Voitovska