Sinised kolmevärvilised American Bully kutsikad


Juunis 2024 sünnivad meie American Bully kennelis “Dognik Bulls” kutsikad! Ootame sinist trikoloori ja lihtsalt sinist (halli) värvi American Bully kutsikaid.
Kutsikate ema: Dognik Bulls Lilibet. Toodud Venemaalt. Ta on veterinaararsti poolt üle vaadatud ja terve. Tal ei ole tõugu geneetilisi haigusi. Olen juba korra sünnitanud Ameerika isase. Kõik kutsikad kasvasid Ameerika Bully tõu ideaalseteks esindajateks.
Kutsikate isa: Chaw Li Iva San Attilus. Toodud Venemaalt. Läbi vaadatud ja terve. Omab täiesti terveid geneetilisi teste (väikeataksia, võrkkesta atroofia, degeneratiivne müelopaatia, hüperurikosuuria). Läti meister, Valgevene suurmeister. “Bully Show 2023” võitja Ameerika kiusamisnäitusel Lätis. Tal on suurepärased ninasõõrmed, hingamissüsteem, vastupidav ja terve.
Mõlemad vanemad on täielikult American Bully tõustandardis. Haruldane sinine kolmevärviline värv. Vanematel on hästi arenenud ninasõõrmed (mitte kitsad, nagu paljud haiged Ameerika kiusajad). Kutsikate vanematel on head silmad ja silmalaud. Pange tähele, et sageli on halva kvaliteediga American Bullies silmalaud rippuvad. Tulevikus vajavad lõtvunud silmalaugud operatsiooni. Meie sinise kolmevärvilise Ameerika kiusajatel seda pole. Kutsikate vanemad taluvad kuumust hästi ja jalutavad palju. Neil on absoluutselt sirged käpad, head puusad ja tagajalgade nurgad. Sabad on õige pikkusega, ilma keerdudeta.
Meie Ameerika kiusaja kennel “Dognik Bulls” on tõu sees alates 2011. aastast. Me tõesti teame, kuidas sünnitada ja kasvatada täiuslikku American Bully kutsikat. Ja mis kõige tähtsam, terve kutsikas.


Millised on meie American Bully kennelis sinise kolmevärvilise kutsika ostmise tingimused? Kutsika hind on 3000 eurot. Kutsika broneerimise tagatisraha on 500 eurot (sisaldub kutsika lõpphinnas). Kõik kutsikad lähevad uutesse kodudesse 8–15 nädala vanuselt. See sõltub sellest, millisesse riiki iga kutsikas läheb (igal riigil on oma reeglid). Lahkumise hetkel on kõigil meie American Bully kutsikad vaktsineeritud, registreeritud mikrokiip, Euroopa veterinaarpass, ABKC (American Bully Kennel Club) sugupuu ning tõupuhta kutsika ostu-müügileping. Lisaboonusena saavad kõik Dognik Bullsi kennelist pärit American Bully kutsikate omanikud meeldetuletuse, kuidas nende kutsikas kasvas ja arenes. Juhendis on ka kirjas, kuidas ja mida toita, kuidas kutsikaga õigesti jalutada, kutsikat kogu perele tutvustada jne. Arutatakse American Bully kutsikate kasvatamise põhitõdesid. 20 A4 lehte väga kasuliku eksklusiivse teabega. Jätkame oma kutsikate omanike nõustamist ka pärast kutsika müüki, see on tasuta neile, kellel on koerad firmast Dognik Bulls.
Ootame sinist trikoloori ja tavaline sinine American Bully kutsikad «tasku» ja «klassikaline» tüüpi. Fotol on kutsikate vanemad paarituspäeval.
Meie Ameerika kiusajad elavad 25 riigis üle maailma. Aitame kohaletoimetamisega soovitud linna/riiki.
2024. aastal American Bully kutsika broneerimiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Parimate soovidega, Veronika Voitovska. Ameerika parima kiusajate lasteaia Dognik Bulls omanik. Asjatundlik koerajuht. Arst. Loomapsühholoog.

Blue American Bully kutsikad, sinised tricolor American Bully kutsikad, American Bully kutsikad 2024, osta sinine American Bully, osta hall American Bully, osta sinine tricolor American Bully.