Skelbiu lt Amerikos Bullies


Šuniukai parduodami Amerikos Bully veislyne «Dognik Bulls»! Šiuo metu turime šuniukų iš dviejų skirtingų mamų.
1. Amerikos bully šuniukai (skelbiu lt) iš Valor Inter Plato Afelia Diamond (importo Rusija). Gimė alyvinės ir alyvinės trispalvės spalvos šuniukai. Galimi keli „American Bully“ berniukai ir mergaitės. Amerikiečių patyčių tipas yra „standartinis“. „American Bully“ šuniuko iš veislyno „Dognik Bulls“ kaina: 2000 eurų. Šuniukai bus laisvi nuo veislės genetinės ligos: smegenėlių atrofijos. Šių šuniukų mama ir tėtis ištirti ir sveiki.
Šuniukų mamos nuotraukos (skelbiu lt Amerikos bully):

2. Amerikos bully šuniukai (skelbiu lt) iš Dognik Bulls Lilibeth (atvežti iš Rusijos į mūsų veislyną). Gimė mėlynos, mėlynos trispalvės, alyvinės, alyvinės trispalvės spalvų šuniukai. Parduodu kelis berniukus ir mergaites. Vieno šuniuko kaina 2000 eurų. Tai „pocket“ tipo amerikietiški chuliganų šuniukai (mažiausi ir plačiausi Amerikos chuliganai). Visi šuniukai neserga veislės genetine liga: smegenėlių atrofija. Tėvai apžiūrėti, sveiki.
Šuniukų mamos nuotraukos (skelbiu lt American bully):

Visi American Bully šuniukai iš darželio iškeliauja paskiepyti, nukirminti, su Europos veterinariniu pasu, su ABKC kilmės dokumentais ir su grynaveislio šuniuko pirkimo-pardavimo sutartimi. Be to, kiekvienas šuniukas savo pase gauna antspaudą, nurodantį veterinarijos gydytojo atliktą klinikinį patikrinimą prieš išvykstant į naujus namus. Taip pat pateikiame 10 puslapių atmintinę apie kiekvieno konkretaus šuniuko mitybą ir mokymą iš mūsų veislyno American Bully.
Norėdami įsigyti American bully šuniuką (skelbiu lt), parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Taip pat pristatome į visas šalis. Mūsų Amerikos chuliganai gyvena 25 šalyse visame pasaulyje. Tai kokybės, šlovės ir patikimumo ženklas.

skelbiu lt american bullies