Skelbiu lt pitbulis


Amerikiečių pitbulterjerų veislynas „Dognik Bulls“ dabar turi parduotų šuniukų!
1. Pitbull šuniuko numeris 1. Kilmės slapyvardis: Dognik Bulls Freddie Mercury. Amžius — 3 mėn. Pilnai paskiepytas, nukirmintas, su registruota mikroschema, su ADBA kilmės dokumentais, su europiniu veterinariniu pasu, su pirkimo-pardavimo sutartimi. Išskirtinis poravimasis išvykoje į Lenkiją! Mūsų kraujo kryžius su Amerikos kraujo Lonzo/Boudreaux! Šių šuniukų analogų Europoje IŠ VISIŲ nėra. Aukščiausias kraujas viename poravime – intelektas, grožis, kilmė, valdomumas, psichika. Tėvai: Maximus No Regrets x Dognik Bulls Godena. Šuniuko kaina 2000 eurų.

Dognik Bulls Freddie Mercury (skelbiu lt pitbulis) nuotrauka:

Šuniukų tėvas yra Maximus No Regrets. Patino terjero tipas. Neturi klubo ir alkūnės sąnarių displazijos (AA ir 00 nuotraukos – geriausias galimas rezultatas). Neturi veislių genetinių ligų smegenėlių ataksija, hiperurikozurija, degeneracinė mielopatija, crd1, crd2PRA. ADBA svorio traukimo varžybų nugalėtojas savo svorio kategorijoje — kelios pirmosios vietos! Gimė iš tankaus amerikietiško kraujo sankaupos, iš trijų kartų šunų be sąnarių displazijos! Trys ADBA parodų ir ADBA sporto varžybų nugalėtojų kartos! Neša Lonzo ir Boudreaux kraują, kuris šiais laikais yra retas.

Šuniukų mama Dognik Bulls Godena. Gražus harmoningas moteriškas terjero tipas. Tai jau trečioji jos šuniukų vada (ankstesnės dvi vados buvo skirtingų tėčių). Neturi veislės genetinės ligos – smegenėlių ataksijos. Gimė iš dviejų importuotų šunų. Jos tėvas yra Millers Wild Storm Castle (importuotas iš Amerikos, parodų ir sporto čempionas keliose Europos šalyse, 4 kartus Amerikos pitbulterjerų specialiųjų veislių parodų, taip pat visų veislių parodų nugalėtojas). Jos mama yra Dognik Bulls Anksunamun (atvežta iš dirbančio darželio Bulgarijoje). Godena yra parodų dalyvė ir nugalėtoja. Sveikas, aktyvus šuo. Tikras pitbulis su idealiu charakteriu.

2. Amerikiečių pitbulterjero šuniuko numeris 2. Kilmės slapyvardis: Dognik Bulls Wiskonsin. Spalva: raudona su raudonu nosimi pitbulterjeras.
Pitbull šuniuko Dognik Bulls Wiskonsin (skelbiu lt pitbull) nuotrauka:

Tėvas: čempiono Millers Wild Storm aka Castle. Atvežtas iš Amerikos sporto darželio Real Deal Chocolates (Florida). Jo tėvai yra Amerikos čempionai sporto varžybose, didieji svorio traukimo čempionai (tai reiškia, kad trigubai čempionai sunkių krovinių traukimo varžybose). Čempionai specializuotose ADBA ir UKC organizacijų specialiose veislių parodose. Tai dvi geriausios, seniausios ir patikimiausios organizacijos pasaulyje, registruojančios amerikiečių pitbulterjerus. Visiškai čempionų kilmės dokumentas. Uncle Millers Wild Storm Castle yra labiausiai apdovanotas pitbulterjeras pasaulyje! Sporto varžybose ir parodose! Pati Millers Wild Storm Castle yra kelių šalių čempionė parodose, specialių amerikietiškų pitbulterjerų veislių parodų (kur vienu metu būdavo nuo 50 iki 105 pitbulių) nugalėtoja. Pitbulių sporto varžybų Ukrainoje ir Rusijoje nugalėtojas tarp 50 pitbulių! Daugkartinis visų veislių konkursų nugalėtojas. Tikrai labai aktyvus, aistringas, sveikas čempionas. Sveikatos patikrinimas: kraujas, ultragarsas. Veislės genetinių ligų neserga (yra asmens pažymėjimai). Daugiau nei 300 pitbulių visame pasaulyje tėvas. Jo vaikai yra parodų ir sporto čempionai daugelyje pasaulio šalių. Kraujo linija: OFRN-senos šeimos raudona nosis

Motina: Dognik Bulls Indiana. Atvežtas iš veikiančio pitbulių veislyno “Asadulla”. Atvežtas iš Dagestano. Kraujo linija: Red Alert (grynas amerikietiškas kraujas). Ji buvo ištirta dėl sveikatos ir turi asmeninius genetinius pažymėjimus.
Tai antroji vada iš Dognik Bulls Indiana x Millers Wild Storm Castle. Pirmoje vadoje buvo 8 šuniukai. Visi užaugo gražiais, vidutinio dydžio pitbuliais. Malonus savo šeimai, žmonėms ir vaikams. Jie gyvena su kitais gyvūnais ir katėmis. Visiškai socialiai adekvatūs amerikiečių pitbulterjerai.

Apie Dognik Bulls Viskonsino šuniuko charakterį: malonus ir draugiškas. Aktyvus ir aistringas. Jis mėgsta žaisti. Mėgsta leisti laiką su žmonėmis. Puikiai sugyvena su kitais mūsų veislyno šunimis. Šuniuko kaina: 1500 eurų. Į šią kainą įeina: šuniukas, visi skiepai, gydymas nuo kirmėlių ir blusų bei erkių, Europos veterinarinis pasas, registruota gyvūno identifikavimo mikroschema, kilmės dokumentas, pirkimo-pardavimo sutartis. Kaip premiją savininkas gauna priminimą apie šuniuką iš veislyno Dognik Bulls. Jame rasite atsakymus į visus dažniausiai užduodamus klausimus. Ir gauti daug informacijos apie patį šuniuką.
Papildoma premija iš mūsų darželio: prieš išvažiuojant į naujus namus, kiekvieną šuniuką papildomai apžiūri veterinaras su klinikinės apžiūros išvada veterinarijos pase.
Taip pat mūsų darželyje dabar turime ką tik gimusių šuniukų: mergaičių ir berniukų. Rašykite, papasakokite apie save ir įsigykite savo svajonių pitbulį.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Galimas pristatymas į bet kurią pasaulio vietą. Mūsų pitbuliai skelbiu lt gyvena 25 pasaulio šalyse.

Skelbiu lt pitbulis