Собака все гризе, зоопсихілог онлайн

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Ваш собака знищує ваш будинок? Гризе меблі, взуття, стіни? Хоча точно знає, що так робити не можна? А ви купуєте їй різні м’ячики та іграшки, але вони не дуже цікаві вашому собаці?
Хороша новина: з цим можна впоратися. Я, Veronika Voitovska, можу вам допомогти. Коротко про мене: лікар-терапевт (з 2008 року в медицині). Сертифікований зоопсихолог (з 2024 року). Сертифікований кінолог-експерт (з 2019 року). Сертифіковано з благополуччя собак, ведення розплідника в Європейському Союзі, надання першої допомоги тваринам (з 2024 року). Суддя змагань з вейтпулінгу. Суддя виставок американських пітбультер’єрів у Європі. Сертифікований спеціаліст із загального, спортивного масажу з 2009 року. Засновник ТМ «Dognik» — спортивне спорядження для собак (з 2013 до 2019 року). Регулярно відвідую практичні тренінги офлайн та семінари з слухняності та спортивного дресирування. Власниця великого європейського розплідника серйозних порід собак (американські пітбультер’єри та американські буллі) — Dognik Bulls (з 2011 року).
Надаю онлайн консультації як зоопсихолог. Чи не дресирування онлайн, не кінологічні курси. Я знайду причину небажаної поведінки вашого собаки і допоможу її скоригувати.
Ваш собака гризе меблі? Ваше щеня гризе стіни? Виключимо (або підтвердимо) недолік необхідних для собачого організму макроелементів та мікроелементів. І потім займемося зоопсихологією онлайн.
Я пропоную консультацію тривалістю 30 хвилин. На ній ми обговоримо всі основні моменти небажаної поведінки собаки та те, чого ви хочете досягти. Я покроково розповім, як це зробити саме у вашій ситуації.
Наприклад, ваш запит: щеня тягає взуття на ліжко, поки нікого немає вдома. Або: собака гризе стіни, а коли намагаєшся її відігнати-поводиться агресивно.
Мої знання у нормальній та патологічній фізіології людей і собак допоможуть прибрати всі сумніви (або підтвердити) що причина поведінки – у здоров’я собаки. А потім, ґрунтуючись на рефлексах, інстинктах та поведінці кожного собаки, вирішити її проблему як зоопсихолог. У мене величезний практичний досвід вирішення різних проблем поведінки у собак
Вартість однієї консультації – 50 євро за 30 хвилин.
Консультації проводяться в zoom або skype. Перед відеодзвінком ви описуєте мені вашу проблему та надсилаєте відео проблеми (по можливості).
Щоб замовити консультацію зоопсихолога онлайн, напишіть мені:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Консультації проводжу лише англійською або російською мовою.

Dog trainer courses Veronika VoitovskaDog judge on dog shows Veronika Voitovska

Зоопсихолог онлайн, консультація зоопсихолога онлайн, собака гризе меблі, собака гризе стіни, проблеми поведінки у собак зоопсихолог.