Šokolādes (brūna) amerikāņu pitbulterjera meitene


Pārdodu brīnišķīgu meitenīti Amerikāņu pitbulterjeru, šokolādes (brūnā) krāsā. Slavenā vecā pitbullu audzētava “Dognik Bulls”.
Kucēna vārds: Dognik Bulls California. Socializējies, pieradis griezt nagus, tīrīt ausis un mazgāties. Staigā pa ielu, ne no kā nebaidās. Draudzīgs ar suņiem, cilvēkiem, bērniem. Audzēts no holistiskās klases pārtikas (augstākās kvalitātes un dārgākā pieejamā pārtika).
Dzimis no diviem no Amerikas ievestiem suņiem.


Tēvs: Millers Wild Storm. Tīrs amerikānis. Dzimis bērnudārzā Real Deal Chocolates (Florida, Amerika). Daudzu valstu čempions sporta sacensībās un izstādēs. Amerikāņu pitbulterjeru šķirnes top suns. Nav šķirnes ģenētisku slimību (personīgie sertifikāti par smadzenīšu ataksijas, hiperurikozūrijas, 2. tipa tīklenes atrofijas neesamību). Vesels, dzīvespriecīgs. Ideāls raksturs. Vairāku simtu pitbulterjeru tēvs. Viens no slavenākajiem amerikāņu pitbulterjeru šķirnes dzīvajiem tēviņiem.
Māte: Hofs Bansī. Atvests no Dienvidamerikas, pitbulterjeru audzētava “Dušeiks”. Izstāžu čempions. Lielisks ģimenes suns. Ļoti kaislīgs un efektīvs. Nav šķirnes ģenētisku slimību (ir personas apliecības).
Šī ir pēdējā Hoffs Banshee audzēšana. Šis ir arī pēdējais kucēns no šī metiena, kas pieejams pārdošanā 2024. gada pavasarī.
Dognik Bulls California ir pilnībā gatavs doties uz jaunu māju. Viņa ir 4 reizes ārstēta no tārpiem. Pilnībā vakcinēts (divas visaptverošas vakcinācijas un vakcinācija pret trakumsērgu). Eiropas veterinārā pase ir gatava. Mikročips un reģistrācija mājdzīvnieku datubāzē. ADBA (American Dog Breeders Association) ciltsraksti ir prestižākā amerikāņu pitbulterjeru suņu organizācija pasaulē. Mūsu šokolādes amerikāņu pitbulterjera meitene tiek pārdota tikai ar pārdošanas līgumu.
Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums uz bērnudārzu. Noteikti pastāstiet mums par sevi savā pirmajā ziņojumā. Mēs piegādājam visā pasaulē (mūsu pitbulli dzīvo vairākos kontinentos, 25 valstīs).
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kucēna cena 1700 eiro. Lūdzu, ja vēlaties iegādāties Dognik Bulls California šokolādes mātīšu pitbullu, lūdzu, norādiet to savā pirmajā ziņojumā. Sniedzam bezmaksas konsultācijas mūsu kucēniem visa suņa mūža garumā.
Ar cieņu, Amerikas pitbulterjeru un amerikāņu bulliju audzētavas Dognik Bulls direktore Veronika Voitovska. Ārsts. Eksperts suņu apstrādātājs. Dzīvnieku psihologs

Šokolādes pitbulterjera meitene, šokolādes pitbulterjera meitene, brūnā pitbulterjera meitene, brūnā pitbulterjera meitene, nopirkt pitbulterjera meiteni, nopirkt pitbulterjera mātīti.