Šokoladinė (ruda) Amerikos pitbulterjero mergina


Parduodu nuostabią mergaitę Amerikiečių pitbulterjeras, šokoladinės (rudos) spalvos. Garsusis senas pitbulių veislynas „Dognik Bulls“.
Šuniuko vardas: Dognik Bulls California. Bendravo, priprato kirpti nagus, valyti ausis ir maudytis. Vaikšto gatve, nieko nebijo. Draugiškas su šunimis, žmonėmis, vaikais. Išauginta iš holistinės klasės maisto (aukščiausios kokybės ir brangiausias maistas).
Gimė iš dviejų iš Amerikos atvežtų šunų.


Tėvas: Millers Wild Storm. Grynas amerikietiškas. Gimė „Real Deal Chocolates“ darželyje (Florida, Amerika). Daugelio šalių sporto varžybų ir parodų čempionas. Populiariausias amerikiečių pitbulterjerų veislės šuo. Neserga veislės genetinėmis ligomis (asmeninės pažymos, kad nėra smegenėlių ataksijos, hiperurikozurijos, 2 tipo tinklainės atrofijos). Sveikas, linksmas. Idealus charakteris. Kelių šimtų pitbulterjerų tėvas. Vienas garsiausių amerikiečių pitbulterjerų veislės gyvų patinų.
Motina: Hoffs Banshee. Atvežtas iš Pietų Amerikos, pitbulterjerų veislynas “Dusheik”. Parodos čempionas. Puikus šeimos šuo. Labai aistringas ir efektyvus. Veislės genetinių ligų neserga (yra asmens pažymėjimai).
Tai paskutinis Hoffs Banshee veisimas. Tai taip pat paskutinis šuniukas iš šios vados, kurį galima parduoti 2024 m. pavasarį.
Dognik Bulls California yra visiškai pasiruošę keliauti į naujus namus. Ji gydėsi nuo kirmėlių 4 kartus. Visiškai paskiepytas (du visapusiški skiepai ir vakcinacija nuo pasiutligės). Europos veterinarijos pasas paruoštas. Mikroschema ir registracija naminių gyvūnėlių duomenų bazėje. ADBA (American Dog Breeders Association) kilmės dokumentas yra prestižiškiausia amerikiečių pitbulterjerų šunų organizacija pasaulyje. Mūsų šokoladinė amerikiečių pitbulterjero mergina parduodama tik su pardavimo sutartimi.
Norėdami gauti daugiau informacijos, rašykite mums į darželį. Pirmoje žinutėje būtinai papasakokite apie save. Pristatome visame pasaulyje (mūsų pitbuliai gyvena keliuose žemynuose, 25 šalyse).
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Šuniuko kaina 1700 eurų. Prašome, jei norėtumėte įsigyti Dognik Bulls California šokoladinį pitbulį, nurodykite tai pirmoje žinutėje. Nemokamai konsultuojame savo šuniukus visą šuns gyvenimą.
Pagarbiai, Amerikos pitbulterjerų veislyno Dognik Bulls direktorė Veronika Voitovska. Daktaras. Patyręs šunų prižiūrėtojas. Gyvūnų psichologė

Šokoladinis pitbulterjeras, šokoladinis pitbulterjeras, rudasis pitbulterjeras, rudasis pitbulterjeras, pirkite pitbulterjero mergaitę, pirkite pitbulterjero patelę.