Šova, sporta un mača pitbullu veselība

Veronika Voitovska with puppies
Veselība ir jebkuras suņu šķirnes ilgmūžības atslēga. Amerikāņu pitbulterjeriem ir ļoti laba veselība, un lūk, kāpēc.
Vēsturiski amerikāņu pitbulterjeri ir sadalīti divos veidos: pirmais veids ir šovs un sportiskais amerikāņu pitbulterjers. Otrs veids ir sērkociņu pitbulli. Tas ir, tie, ar kuriem viņi iesaistās nelegālās pitbulu cīņās. Taču abiem svarīga ir veselība, citādi suns nespēs pildīt savas funkcijas.
Audzētavas, kas pārdod šovu un sporta pitbulus, ļoti rūpējas par veselību. Veselības pamats ir profilakse. Tāpēc visiem amerikāņu pitbulterjeriem tiek veiktas ģenētiskās šķirnes pārbaudes. Katrai suņu šķirnei ir gēni, kas pārnēsā konkrētai suņu šķirnei raksturīgas slimības. Amerikāņu pitbulterjeriem tie ir smadzeņu ataksijas, 2. tipa tīklenes atrofijas un hiperurikozūrijas testi. Mūsu pitbullu audzētavā “Dognik Bulls” visi suņi tiek pārbaudīti uz šo slimību neesamību. Tas nozīmē, ka mūsu suņu kucēni nekad necietīs no šīm slimībām.
Katru gadu katram pitbulram ir jāveic izmeklējumi, lai noteiktu slēptas vai attīstās patoloģijas. Pats elementārākais, ko var izmeklēt: detalizētas vispārējās un bioķīmiskās asins analīzes. Šādas izmeklēšanas cena ir aptuveni 100 eiro. Un tā ir arī jūsu suņa sirdsmiera cena. Mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavā “Dognik Bulls” visām kucēm mātēm tiek veiktas šīs pārbaudes, lai pārliecinātos, ka tās ir veselas un var iestāties grūtniecība. Galu galā tikai veselīgs suns, kas daudz staigā un labi ēd, dzemdēs veselīgus pēcnācējus.
Mēs iesakām arī pitbulliem reizi gadā veikt sirds ehokardiogrāfiju.
Kopumā izstāžu un sporta audzētavās viņi rūpīgi rūpējas par pitbullu veselību. Galu galā šie suņi apmeklē izstādes un sporta sacensības, kur saņem nopietnu stresu.
Kas attiecas uz tā sauktās “darba audzēšanas” pitbulliem. Bieži vien neviens (praktiski neviens) nepārbauda, ​​vai viņiem nav šķirnes ģenētisko slimību. Bet, tā kā viņi piedalās mačos (tas ir, nelegālajās suņu cīņās), viņi tiek intensīvi apmācīti. Spēka un izturības treniņi, īpašas sporta treniņu metodes, īpašs uzturs un tā tālāk. Galu galā mačs ilgst no 20 minūtēm līdz vairākām stundām, dažreiz pat 3 stundām. Katrs izdzīvojušais suns tiek atjaunots. Un bieži vien viņš atgriežas pie spēlēm. Tāpēc visi suņi, kas izdzīvoja pēc tam, ir 100% suņi ar lielisku veselību.
Mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētava “Dognik Bulls” ir pret jebkādām pretlikumīgām darbībām, kas saistītas ar pitbulu vai jebkuru citu šķirni. Šajā rakstā es aprakstu tikai pašreizējo situāciju ar pitbullu veselību, ņemot vērā visus amerikāņu pitbulterjeru audzēšanas aspektus.
Mūsu audzētavā galvenais audzēšanas virziens ir sports. Un arī vienkārši aktīvi, labi psihiski pitbuli ģimenēm. Šādi izskatās forši veselīgi amerikāņu sportiski audzēti pitbulterjeri. Visi šie suņi pieder mūsu pitbullu audzētavai «Dognik Bulls»:
Best dog handlerbest online dog trainerAmerican pitbull terrier kennelPitbull terrier kennel AmericanAmerican pitbull terrier kennel
Ja vēlies iegādāties pitbula kucēnu (izstādes/sporta/ģimenes pavadoni), raksti mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kucēna cena vidēji ir 2000 eiro. Atkarīgs no katra konkrētā kucēna, tā vecākiem, ciltsraksta.
Mūsu pitbuli dzīvo 25 valstīs visā pasaulē. Mēs piegādājam pitbullu kucēnus visā Eiropas Savienībā, NVS, Amerikā un Kanādā.
Ar cieņu, Amerikas pitbulterjeru audzētavas direktors.

Šova, sporta un mača pitbullu veselība