Špičkoví pitbulteriéři České republiky


Špičkoví pitbulteriéři ČR, chovatelská stanice Dognik Bulls. Co odlišuje běžného čistokrevného amerického pitbulteriéra od top pitbulteriéra?
Obyčejný čistokrevný pitbulteriér je nejjednodušším rodinným psem. Od tohoto psa můžete získat 1-2 vrhy štěňat. Může několikrát vyhrát na výstavách nebo ve sportovních soutěžích.
Špičkoví pitbulteriéři pravidelně ukazují své výsledky. Například v různých typech sportovních soutěží v různých zemích, na různých neznámých místech a podmínkách. Při páření špičkoví pitbulteriéři důsledně a typicky předávají určité vlastnosti svým potomkům. Na výstavách často vítězí na výstavách jednoho plemene, což je vysoce ceněno odborníky na plemeno americký pitbulteriér.
Aby se pes stal špičkovým pitbulteriérem, musí být zpočátku velmi vysoké třídy. To je výsledek práce chovatele. A pak musí mít tento pes dostatek příležitostí prokázat se jako: vynikající stájový producent mimořádných štěňat, jako vítěz výstav a sportovních soutěží. Špičkový pitbulteriér by neměl mít žádné psychické problémy, byť sebemenší.
V naší chovatelské stanici amerických pitbulteriérů „Dognik Bulls“ je takový pes. Dovezený z Ameriky samec Millers Wild Storm Castle.
Fotografie špičkového pitbulteriéra České republiky:

Pokud si chcete pořídit to nejúžasnější, nejchytřejší, nejchytřejší a aktivní štěně pitbulla, napište na:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Cena za špičková štěňata pitbulteriéra v ČR v naší chovatelské stanici: 2000-2500 eur. Naši pitbulové jsou vítězové výstav a sportovních soutěží, mají výjimečně cool rodokmeny ADBA a čistou americkou krev. Všichni naši psi jsou geneticky a veterinárně vyšetřeni. Zkušenosti s prací s pitbulteriéry — od roku 2011.

S pozdravem Veronika Voitovská. Majitelka školky Dognik Bulls. Doktor. Odborný psovod. Zvířecí psycholog.

Špičkový pitbulteriér České republiky