Špičkoví pitbulteriéri na Slovensku


Špičkoví pitbulteriéri na Slovensku, chovateľská stanica Dognik Bulls. Čo odlišuje bežného čistokrvného amerického pitbulteriéra od top pitbulteriéra?
Bežný čistokrvný pitbulteriér je najjednoduchším rodinným psom. Od tohto psa môžete získať 1-2 vrhy šteniatok. Môže niekoľkokrát vyhrať na výstavách alebo v športových súťažiach.
Špičkoví pitbulteriéri pravidelne predvádzajú svoje výsledky. Napríklad v rôznych typoch športových súťaží v rôznych krajinách, na rôznych neznámych miestach a podmienkach. Pri párení špičkové pitbulteriéry dôsledne a zvyčajne odovzdávajú svoje určité vlastnosti svojim potomkom. Na výstavách často vyhrávajú jednoplemenné výstavy, ktoré sú vysoko oceňované odborníkmi na plemeno americký pitbulteriér.
Aby sa pes stal špičkovým pitbulteriérom, musí byť spočiatku veľmi vysokej triedy. Toto je výsledok práce chovateľa. A potom musí mať tento pes dostatok príležitostí ukázať sa ako: vynikajúci stabilný producent mimoriadnych šteniatok, ako víťaz výstav a športových súťaží. Špičkový pitbulteriér by nemal mať ani najmenšie psychické problémy.
V našej chovateľskej stanici amerických pitbulteriérov „Dognik Bulls“ je takýto pes. Dovezený z Ameriky samec Millers Wild Storm Castle.
Fotografie špičkového pitbulteriéra na Slovensku:

Ak si chcete kúpiť najlepšie, najmúdrejšie, najinteligentnejšie a aktívne šteniatko pitbulla, napíšte na:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Cena za špičkové šteniatka pitbulteriéra Slovensko v našej chovateľskej stanici: 2000-2500 eur. Naši pitbulli sú víťazmi výstav a športových súťaží, majú mimoriadne cool rodokmene ADBA a čistú americkú krv. Všetky naše psy sú geneticky a veterinárne vyšetrené. Skúsenosti s prácou s pitbull teriérmi — od roku 2011.

S pozdravom Veronika Voitovská. Majiteľ škôlky Dognik Bulls. Doktor. Odborný psovod. Zvierací psychológ.

Špičkový pitbulteriér Slovenska