Spor için bir çukur boğa yavrusu satın alın


Spor köpek kulübesi Amerikan çukur boğa teriyerleri Dognik Bulls satılık iki yavru sunuyor!
Mating Miller’s Wild Storm aka Castle (ABD ithalatı) x Dognik Bulls Indiana (Dağıstan ithalatı).
Satılık 1 kırmızı burunlu erkek ve 1 kırmızı burunlu dişi. 22 Ekim 2022’de doğdu. Safkan bir çukur boğa için eksiksiz bir belge paketi: iki aşı ve bir kuduz aşısı olan bir Avrupa veteriner pasaportu, Avrupa Evcil Hayvan Veritabanına kayıtlı bir mikroçip, bir ADBA soyağacı, ilk yıl için bir not bir pitbul yavrusunun bakımı ve yetiştirilmesiyle ilgili hayatın özeti.
Satılık olan kızın fotoğrafı ve videosu. Soy takma adı: Dognik Bulls Charlotte. Fiyatı 1500 euro. Charlotte inatçı, iyi kavrayışlı, kesinlikle korkusuz, tüm yeni yerleri keşfediyor. Yetişkinlikte yaklaşık 19 kg büyüyecek.Satılık olan bir çocuğun fotoğrafı. Soy takma adı: Dognik Bulls Komanchi. Fiyatı 1500 euro. Komançi küçük bir çocuk. İyi oynuyor, belirgin bir av içgüdüsü var, insanlarla ve çocuklarla iyi geçiniyor. Yetişkin ağırlığı yaklaşık 20-21 kg olacaktır.


Dognik Bulls Cattery, her mezunun yaşamı boyunca destek ve destek sağlar. Yavru köpeğinizi bizzat gelip alabilirsiniz. Veya otomatik teslimat veya hava teslimatı ayarlayacağız. Çiftliğimizdeki köpekler dünyanın 20 ülkesinde yaşıyor.
Yavrunun babası ABD’den ithal edilen bir erkektir (spor kulübesi Real Deal Chocolates’ten). Çeşitli ülkelerde spor ve sergilerde şampiyon. Soylu genetik hastalıklardan saf.


Çöpün annesi Dağıstan’dan getirildi (çalışan kreş Asadulla’dan). Küçük, oyuncu köpek. Tüm insanlarla çok arkadaş canlısı. Kararlı bir sinir sistemine sahiptir.


Spor amaçlı bir pitbull yavrusu satın almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls