Sprzedam białego pitbulla w Polsce


W naszej hodowli amerykańskich pitbulterierów „Dognik Bulls” można kupić w Polsce szczeniaka białego pitbulla.
Pitbulle z naszej hodowli nie mają alergii (a to jest bardzo ważne dla każdego białego psa). Wszystkie nasze Pitbulle przechodzą badania genetyczne, badania serca i badania ogólne. Do hodowli wykorzystywane są wyłącznie zdrowe rasy American Pit Bull Terrier. Ponadto nasze amerykańskie pitbulteriery biorą udział i wygrywają w zawodach sportowych i wystawach na terenie całej Europy, Ukrainy, Rosji i Białorusi.
Korzystamy głównie z czystych amerykańskich linii hodowlanych, z niewielkim dodatkiem krwi europejskiej i rosyjskiej. Nasze linie pitbulli: OFRN, Red Alert, Lonzo, Boudreaux, DDWW.
Nasze pitbulle żyją długo, są linią długowieczną.
Tak wyglądają szczenięta białego pitbulla w naszej hodowli:

Co roku w Polsce rodzi się 5-6 szczeniąt rasy biały pitbull. Dlatego należy wcześniej zarezerwować ten ekskluzywny kolor. Jeśli chcesz kupić białego pitbulla w Polsce napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Wszystkie nasze szczenięta rasy Pitbull przechodzą w hodowli wczesną socjalizację. Uczymy je zabawy z innymi psami i spacerów na świeżym powietrzu (w sezonie ciepłym szczenięta zaczynają chodzić od trzech tygodni, w zimnych od czterech tygodni). Uczymy go nosić smyczy i obroży, obcinać pazurki i czyścić uszy. Wszystkie nasze szczenięta mają codzienny kontakt z dziećmi. Otrzymujesz doskonałego, rasowego, uspołecznionego, białego szczeniaka pitbulla.
Wszystkie szczenięta są trzykrotnie odrobaczone, zaszczepione, otrzymują europejski paszport weterynaryjny, rodowód ADBA i zarejestrowany mikrochip. Cena białego szczeniaka pitbulla w naszej hodowli uzależniona jest od rodziców szczeniaka. Średnio jest to 1500-2000 euro. Wykonujemy zarówno krycia w szkółce jak i krycia plenerowe za granicą. Szczenięta z krycia zewnętrznego są droższe. Jednocześnie hodujemy nasze psy na czołowe rasy pitbulli na całym świecie. Od Dognik Bulls otrzymasz naprawdę wysokiej jakości American Pit Bull Terriera.
Przykładowe dorosłe pitbulle z naszej hodowli Dognik Bulls:

Sprzedam białego pitbulla w Polsce. Białe pitbulle w Polsce