Sprzedam Bully Classic Polska

American bully kennel
W naszej amerykańskiej szkółce bully „Dognik Bulls” możesz kupić klasycznego Bully Polska. Wiosną spodziewamy się po tej mamie American Bullies w typie „klasycznym”:

Moja mama ma na imię Dognik Bulls Soo-Ah. Urodzony po ojcu sprowadzonym z Ameryki. I od matki przywiezionej z Rosji.
Sam Dognik Bulls Soo-Ah jest przedstawicielem typu „klasycznego bully”. I dlatego oczekujemy od niej wspaniałych szczeniąt tego samego typu. Przebadany i zdrowy. Dodatkowo w laboratorium Embark wykonano badania genetyczne.
Wszystkie szczenięta będą odrobaczone, zaszczepione, z europejskim paszportem weterynaryjnym, z zarejestrowanym mikrochipem, z umową kupna-sprzedaży szczeniaka, z rodowodem ABKC. ABKC – American Bully Kennel Club to największa na świecie organizacja rejestrująca rodowody American Bullies.
Cena szczeniaka American Bully typu „klasycznego” wynosi 2000 euro. Jak zarezerwować szczeniaka Classic American Bully w Polsce? Kaucja rezerwacyjna 500 euro (wliczona w końcową cenę szczenięcia). Zastrzegasz sobie prawo wyboru szczenięcia (jeśli w momencie rezerwacji szczenięta nie są jeszcze urodzone). Na przykład rezerwujesz pierwszy wybór chłopca. Dokonujesz wpłaty i prawo wyboru szczenięcia jest teraz Twoje. Po urodzeniu szczeniąt wszystkie osoby, które dokonały zadatku rezerwacyjnego, co 2-3 dni otrzymują świeże zdjęcia i filmy ze szczeniętami. Po 4 tygodniach (28 dniach) od urodzenia wybierasz szczeniaka. Do tego czasu można już dostrzec anatomię i charakter każdego szczenięcia. W dniu wyboru szczenięcia można przyjechać do hodowli. Lub wybierz szczeniaka-łobuza typu „klasycznego” na podstawie zdjęć i filmów. Jak sobie życzysz. Zazwyczaj wszystkie szczenięta są rezerwowane z wyprzedzeniem. Po urodzeniu rezerwowane są maksymalnie 2-3 szczenięta (jeśli urodzi się wiele szczeniąt American Bully Classic).
Aby omówić wszystkie warunki zakupu Bully Classic Poland, napisz do nas w szkółce:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Nasi amerykańscy bully typu „klasycznego” (i nie tylko) mieszkają w 25 krajach na całym świecie. Odkryj dla siebie świat tych wspaniałych psów. Dołącz do szkółki Dognik Bulls. Wszystkim właścicielom naszych psów towarzyszymy i doradzamy podczas zakupu szczenięcia oraz po jego zakupie. Gdy będziesz rósł i rozwijał się, przedszkole będzie zawsze z Tobą w kontakcie.

Kup Bully Classic Polska. Kup klasyczny Bully