Sprzedam szczeniaka american bully, kieszonkowy. Polska

Sprzedam szczeniaka american bully, kieszonkowy. Polska

24 października 2022 w naszej hodowli American Bully Polska «Dognik Bulls» urodziły się szczenięta! Wspaniali, zdrowi, przebadani rodzice. Sprzedam 2 byczki amerykańskie w stylu kieszonkowym. Kolor niebieski i kolor liliowy.

Ojciec szczeniąt bully: 815 Bully Camp Noise. Sprowadzony z Ameryki (Illinois). Oczyść choroby genetyczne. Tytułowane na wystawach. Typ — kieszonkowy. Waga 35 kg. Wysokość 40 centymetrów. Kolor: liliowy.

Matka szczeniąt bully: Dognik Bulls Lilibeth. Sprowadzony z Rosji (Moskwa). Czysty na choroby genetyczne. Typ — kieszonkowy. Waga 20 kg. Wysokość 36 centymetrów. Kolor: niebieski trójkolorowy.

To najlepsze bully amerykańskie w Polsce!

Dziewczyna Dognik Bulls Branwen. Kolor niebieski, łobuz amerykański kupię w Polsce

Dziewczyna Dognik Bulls Olwen. Kolor liliowy, amerykański łobuz kupię w Polsce

Wszystkie szczenięta American Bully w naszej hodowli są zdrowe, silne i aktywne. American Bully to rasa psów rodzinnych. Kochają swoją rodzinę i są przyjaźnie nastawione do innych zwierząt.

Jeśli chcesz kupić szczeniaka rasy American Bully napisz do nas w hodowli:

Instagram hodowla american bully Polska — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Ile kosztuje szczeniak American Bully? Średnie ceny w naszej szkółce to 2000-2500 euro. Jesteśmy zdecydowanie najlepszą hodowlą American Bully w Polsce.

Współpracę z rasą American Bully rozpoczęliśmy w 2016 roku. Jeden z pierwszych sprowadził do kraju American Bully. W naszych miotach nigdy nie było wadliwych szczeniąt! A to jest bardzo ważne. Współpracujemy tylko z najlepszymi przedstawicielami rasy American Bully. Jeśli cenisz sobie jakość i chcesz zdrowego psa rasowego napisz do nas. Absolwenci hodowli są championami w systemach FCI i ABKC.

Z poważaniem, właścicielka hodowli American bully Poland Veronika Voitovska