Sprzedam szczeniaka pitbulla w Polsce


W naszej hodowli pitbulterierów „DOGNIK BULLS” mamy świetne wieści! Szczenięta amerykańskiego pitbulla teriera po rodzicach: Dognik Bulls Victor x Dognik Bulls Cutiepie.
Krycie odbyło się w kwietniu 2024, narodziny szczeniąt to połowa czerwca 2024. Wszystkie szczenięta będą czekoladowe o umaszczeniu czerwononosym i czerwononosym. Szczenięta są przedstawicielami linii hodowlanej OFRN (Ameryka) i Red Alert (Ameryka). Wszystkie szczenięta rasy Pitbull będą miały rodowód ADBA (najbardziej szanowana i uznawana na arenie międzynarodowej organizacja zajmująca się rodowodami amerykańskich pitbulli terierów). Ponadto wszystkie szczenięta pitbulla będą odrobaczone, zaszczepione, z zarejestrowanym mikrochipem, z umową sprzedaży, z przypomnieniem o premii z hodowli. Wszystkie szczenięta pitbulli z hodowli DOGNIK BULLS na Białorusi przed wyjazdem do nowych domów są badane przez lekarza weterynarii.
Matka szczeniąt: Dognik Bulls Cutiepie. Zwycięzca wystaw. Stały uczestnik seminariów i szkoleń z zakresu szkoleń i szkoleń ochronnych. Daje się poznać jako pies wytrwały, asertywny i pewny siebie. Ma doskonały chwyt, nigdy nie rzuca pozoranta, utrzymuje chwyt. Jednocześnie jest bardzo życzliwa w rodzinie i dogaduje się ze wszystkimi ludźmi i psami hodowli. Została przebadana i nie ma chorób genetycznych rasy (ataksja, zanik siatkówki, hiperurykozuria). Przed hodowlą została również zbadana przez lekarza weterynarii i wykonana badania. Całkowicie zdrowy. W końcu tylko zdrowy pies, który dużo spaceruje, dużo ćwiczy i dobrze się odżywia, urodzi zdrowe potomstwo. Linia pitbulli OFRN.
Ojciec szczeniąt: Dognik Bulls Victor. Zwycięzca wystaw. Jeden z najmilszych samców w naszej hodowli pitbulli. Zaprzyjaźnia się z dziećmi, ludźmi, psami. Ma naprawdę idealny, niekonfliktowy charakter. Jest hodowany w naszej hodowli dość często, gdyż przekazuje szczeniętom swój charakter. Ma też dużą i piękną głowę, całkowicie w standardzie rasy American Pitbull Terrier. I tę piękną głowę przekazuje także swoim dzieciom. Zbadany przez lekarza weterynarii. A także nie ma chorób genetycznych (ataksja, hiperurykozuria, zanik siatkówki). Linia pitbulli: OFRN i Red Alert.
Dlaczego tak ważne jest badanie psów pod kątem określonych chorób? Wszystkie rasy psów mają własną listę chorób spowodowanych defektami genów. Testy te przeprowadzają tylko najlepsi hodowcy. Pomaga to wyeliminować ryzyko chorób u przyszłych szczeniąt. Oznacza to, że na pewno kupisz zdrowego szczeniaka rasy American Pit Bull Terrier z hodowli DOGNIK BULLS.
Ponadto nasze amerykańskie pitbulteriery w hodowli nie mają alergii, nie mają problemów z sercem i stawami. Uważnie monitorujemy stan zdrowia i psychikę pitbulli. Ważne jest dla nas, aby pozyskać nie tylko piękne, zdrowe, żarliwe pitbulle. Ale też stabilny psychicznie. Aby mogli żyć w mieście, w mieszkaniu, w rodzinie.
Cena szczenięcia z tego krycia to 2000 euro lub 2200 dolarów. Obecnie możliwe jest zarezerwowanie czwartego wyboru dla mężczyzny i trzeciego wyboru dla kobiety. To naprawdę świetna okazja, aby kupić nie tylko rasowego szczeniaka pitbulla, ale także przedstawiciela czystej linii amerykańskich pitbulli OFRN i Red Alert.
Skontaktuj się z nami w sprawie zakupu szczeniaka pitbulla w Polsce:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Sprzedam szczeniaka pitbulla w Polsce, hodowla pitbulli w Polsce, kupię szczenięta pitbulla OFRN, kupię szczenięta pitbulla Red Alert, Dognik Bulls Victor, Dognik Bulls Cutiepie