Sprzedam szczenięta pitbulla OFRN i Jumbo


Wyjątkowa okazja na zakup szczeniaka rasy american pitbull terrier z linii Old Family Red Nose i Jumbo w jednym szczeniaku. Koneserzy rasy American Pitbull Terrier rozumieją, co mam na myśli. Powiem więcej dla początkujących.
W amerykańskiej hodowli pitbulterierów „DOGNIK BULLS” wyhodowano dwa czołowe psy. Oficjalna rejestracja hodowli w ADBA-American Dog Breeders Association. Najstarsza organizacja zajmująca się rejestracją rodowodów amerykańskich pitbulterierów. Szczenięta urodzą się w czerwcu 2024. Obecnie istnieje możliwość rezerwacji drugiego wyboru dla chłopca i pierwszego wyboru dla dziewczynki.
Ojciec przyszłych szczeniąt: Millers Wild Storm Castle. Zwycięzca czterech wystaw specjalistycznych w kilku krajach z rzędu! Wystawy specjalistyczne to wystawy, na których gromadzą się tylko pitbulle. Jednorazowo można hodować od 50 do 110 pitbulli. Spośród wszystkich zwycięzcą został nasz Zamek Millers Wild Storm. Oczywiście wygrywał także na regularnych wystawach, na których prezentowanych jest wiele różnych ras psów. Zdobył także tytuł Najlepszego Psa Wystawy oraz tytuł Championa Rasy, Championa Klubu, Championa Młodzieży i Championa Dorosłych. Od 4,5 miesiąca życia bierze udział w zawodach sportowych i także odnosi sukcesy. Zwycięzca konkursów na pitbulle i sztaby: skok wzwyż, springpole. Wielokrotny zwycięzca zawodów w wyciąganiu psów. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo energiczny, hazardowy, asertywny amerykański pitbulterier. Urodzony na Florydzie, Stany Zjednoczone Ameryki. W hodowli American Pit Bull Terrier „Real Deal Chocolates”. Jego mama jest mistrzynią w systemach ADBA i UKC. Posiada również amerykańskie tytuły sportowo-treningowe: IDTT, DHT, ID3, ID5, IDWP3, IDWPCH. Jest także mistrzynią i Grand Championem Ameryki w podnoszeniu ciężarów (podnoszenie ciężarów psów). Ojciec ma tytuł w ADBA. Posiada również tytuły sportowo-treningowe: IDTT, DHT, ID3, ID5.
Matka przyszłych szczeniąt: Dognik Bulls Anksunamun. Przywieziona ze szkółki Zorba, która znajduje się w Bułgarii. Będzie to jej ostatni miot szczeniąt w naszej hodowli. Następnie zakończy karierę producenta i przejdzie na emeryturę. Będzie z nami spacerował po lasach, latał z nami po całym świecie i dalej cieszył się życiem. Otrzymaliśmy od niej już kilka idealnych miotów amerykańskich pitbulterierów. Te szczenięta są ostatnimi przedstawicielami swojego gatunku. Są one bardzo cenne dla naszej hodowli pitbulli. Przed hodowlą dokładnie przebadany przez lekarza weterynarii. Posiada także badania na obecność chorób genetycznych charakterystycznych dla rasy American Pit Bull Terrier.
Cena szczeniąt wynosi 1800 euro lub 2000 dolarów. Wszystkie szczenięta w hodowli przechodzą wczesną socjalizację: znajomość z obcymi, dziećmi, różnymi powierzchniami, samochodem, ulicą, lasem, polem. Wszystkie szczenięta opuszczają nas odrobaczone, zaszczepione, z potwierdzonymi badaniami lekarza weterynarii, z europejskim paszportem weterynaryjnym, z zarejestrowanym mikrochipem, z rodowodem ADBA. Dostawa na cały świat, na dowolny kontynent.
Napisz do nas, aby omówić rezerwację lub zakup szczeniaka rasy American Pitbull Terrier:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pozdrawiam, Veronika Voitovska. Właściciel najlepszej hodowli amerykańskich pitbulterierów „DOGNIK BULLS”. Lekarz rodzinny. Ekspert w obsłudze psów. Psycholog zwierząt.

Kupię szczenięta pitbulla OFRN, szczenięta jumbo pit bull kupię, kupię szczeniaka pit bulla, kupię szczeniaka amerykańskiego pit bull terriera, hodowla Real Deal Chocolates, Millers Wild Storm Castle, Dognik Bulls Anksunamun