Sprzedam szczenięta rasy American Pitbull Terrier


Sprzedam ekskluzywną dziewczynkę rasy American Pitbull Terrier Rednose! Z oficjalnej szkółki „DOGNIK BULLS”. Hodowla zarejestrowana jest w ADBA (Amerykańskie Stowarzyszenie Hodowców Psów). Nasza hodowla zajmuje się hodowlą amerykańskich pitbulterierów od 2011 roku.
Film ze szczeniakiem. Pseudonim: Dognik Bulls California:

Film przedstawiający szczeniaka na bieżni po raz pierwszy w wieku 4 miesięcy. Należy pamiętać, że szczeniakowi absolutnie niestraszna jest bieżnia, że ​​jest zapięty w szelki, a po obu jego stronach znajdują się ścianki. I to, że podłoga pod łapkami szczeniaka się trzęsie. Sprzedam ekskluzywną dziewczynkę rasy American Pit Bull Terrier Rednose! Dla prawdziwych koneserów rasy pitbulterier ADBA. Należy również pamiętać, że nagradzamy szczenię wyłącznie głosem i klaskaniem w dłonie. Biega po prostu dla pomysłu. To prawdziwa pasja, motywacja i presja. Nie używamy jedzenia ani zabawek jako dodatkowej motywacji. To najwyższej klasy pitbulterier.

Rodzice naszego Dognika Bulls California. Przywiezione z Ameryki i Brazylii. Mistrzowie w sporcie i wystawach w kilku krajach.


Sprzedam szczeniaka rasy American Pitbull Terrier. Przydomek rodowodowy: Dognik Bulls California. Wiek: 4 miesiące. Uszy: nieobcięte. Kolor: czekoladowoczerwony. Zgryz (zęby): zgryz nożycowy (najlepszy rodzaj zgryzu dla amerykańskich pitbull terierów). Rodzice: Millers Wild Storm (Ameryka) x Hoffs Banshee (Brazylia). Odrobaczony: 4 razy. Zaszczepione: pełne (dwie szczepionki kompleksowe i szczepienie przeciw wściekliźnie). Mikroczip: dostępny i zarejestrowany w bazie zwierząt domowych. Paszport: Europejski paszport weterynaryjny, ważny w dowolnym kraju na świecie. Rodowód: ABDA, tak. Cena: 1700 euro lub 2000 dolarów.
Charakter: aktywny, miły, uwielbia chodzić, biegać z zabawkami, uwielbia uwagę ludzi.
Aby kupić szczeniaka amerykańskiego pitbulteriera napisz do nas do hodowli DOGNIK BULLS:
Instagram: dognikbulls
E-mail: dognikb@gmail.com

Ruszyły również zapisy na kolejne szczenięta rasy American Pitbull Terrier. Przyjdą na świat za 2 miesiące. Z trzech różnych par hodowlanych pitbulterierów. Cena 2000 euro lub 2200 dolarów. Dostawa do dowolnego kraju na świecie. Nasze pitbulteriery żyją w 25 krajach na różnych kontynentach.

Sprzedam szczenięta American Pitbull Terrier, kupię szczeniaka American Pitbull Terrier, sprzedam American Pitbull Terrier Rednose.