Ss com amerikāņu bullies


Kucēni tiek pārdoti Amerikas Bully audzētavā “Dognik Bulls”! Šobrīd mums ir kucēni no divām dažādām mātēm.
1. Amerikāņu bully kucēni (ss com) no Valor Inter Plato Afelia Diamond (importa Krievija). Piedzima kucēni ceriņu un ceriņu trīskrāsu krāsās. Pieejami vairāki American Bully zēni un meitenes. Amerikāņu iebiedēšanas veids ir “standarta”. Audzētavas Dognik Bulls American Bully kucēna cena: 2000 eiro. Kucēni būs brīvi no šķirnes ģenētiskās slimības: smadzenīšu atrofijas. Šo kucēnu māte un tēvs ir izmeklēti un ir veseli.
Kucēnu mātes fotoattēli (ss com American Bullies):

2. Amerikāņu bully kucēni (ss com) no Dognik Bulls Lilibeth (uz mūsu audzētavu atvesti no Krievijas). Piedzima kucēni zilā, zilā trīskrāsu, ceriņu, ceriņu trīskrāsu krāsās. Pārdodu vairākus zēnus un meitenes. Viena kucēna cena 2000 eiro. Tie ir «pocket» tipa amerikāņu bully kucēni (mazākie un platākie amerikāņu kausli). Visiem kucēniem nav šķirnes ģenētiskas slimības: smadzenīšu atrofija. Vecāki ir pārbaudīti un ir veseli.
Kucēnu mātes fotoattēli (ss com American Bullies):

Visi American Bully kucēni atstāj bērnudārzu vakcinēti, attārpoti, ar Eiropas veterināro pasi, ar ABKC ciltsrakstiem un ar pirkšanas un pārdošanas līgumu par tīršķirnes kucēnu. Turklāt katrs kucēns savā pasē saņem zīmogu, kurā norādīts, ka veterinārārsts ir veicis klīnisko pārbaudi pirms došanās uz savu jauno māju. Mēs piedāvājam arī 10 lappušu garu piezīmi par katra konkrētā kucēna uzturu un apmācību no mūsu audzētavas American Bully.
Lai iegādātos American Bully kucēnu (ss com), rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Piegādājam arī uz visām valstīm. Mūsu amerikāņu kauslinieki dzīvo 25 valstīs visā pasaulē. Tā ir kvalitātes, slavas un uzticamības zīme.

ss com amerikāņu bullies