Ss com pitbull


Amerikāņu pitbulterjeru audzētavā “Dognik Bulls” tagad ir pārdošanā kucēni!
1. Pitbull kucēna numurs 1. Ciltsraksta segvārds: Dognik Bulls Freddie Mercury. Vecums — 3 mēneši. Pilnībā vakcinēts, attārpots, ar reģistrētu mikročipu, ar ADBA ciltsrakstiem, ar Eiropas veterināro pasi, ar pirkuma-pārdošanas līgumu. Ekskluzīva izbraukuma pārošanās ar Poliju! Mūsu asiņu krusts ar amerikāņu asinīm Lonzo/Boudreaux! Eiropā šiem kucēniem VISPĀR nav analogu. Top asinis vienā pārošanā — inteliģence, skaistums, ciltsraksti, vadāmība, psihe. Vecāki: Maximus No Regrets x Dognik Bulls Godena. Kucēna cena 2000 eiro.

Foto no Dognik Bulls Freddie Mercury (Ss com pitbull):

Kucēnu tēvs ir Maximus No Regrets. Vīriešu terjera tips. Nav gūžas un elkoņa locītavu displāzijas (attēli AA un 00 — labākais iespējamais rezultāts). Nav šķirnes ģenētisko slimību smadzenīšu ataksija, hiperurikozūrija, deģeneratīva mielopātija, crd1, crd2PRA. ADBA svarcelšanas sacensību uzvarētājs savā svara kategorijā — vairākas pirmās vietas! Dzimis no blīvas amerikāņu asiņu uzkrāšanās, no suņiem ar trīs paaudzēm bez locītavu displāzijas! Trīs uzvarētāju paaudzes ADBA izstādēs un ADBA sporta sacensībās! Pārnēsā Lonzo un Boudreaux asinis, kas mūsdienās ir retums.

Kucēnu māte ir Dognik Bulls Godena. Skaists harmonisks sieviešu terjera tips. Šis ir viņas trešais kucēnu metiens (iepriekšējie divi metieni bija no dažādiem tēviem). Nav šķirnes ģenētiskas slimības — smadzenīšu ataksijas. Dzimis no diviem ievestiem suņiem. Viņas tēvs ir Millers Wild Storm Castle (importēts no Amerikas, čempions izstādēs un sportā vairākās Eiropas valstīs, 4 reizes amerikāņu pitbulterjeru īpašo šķirņu izstāžu, kā arī visu šķirņu izstāžu uzvarētājs). Viņas māte ir Dognik Bulls Anksunamun (vesta no strādājošas bērnudārza Bulgārijā). Godena ir izstāžu dalībniece un uzvarētāja. Vesels, aktīvs suns. Īsts pitbuls ar ideālu raksturu.

2. Amerikāņu pitbulterjera kucēna numurs 2. Ciltsraksta segvārds: Dognik Bulls Wiskonsin. Krāsa: sarkana ar sarkanu degunu pitbulterjers.
Foto no pitbula kucēna Dognik Bulls Wiskonsin (Ss com pitbull):

Tēvs: čempions Millers Wild Storm Castle. Atvests no Amerikas sporta audzētavas Real Deal Chocolates (Florida). Viņa vecāki ir Amerikas čempioni sporta sacensībās, lielčempioni svaru vilkšanā (tas nozīmē trīskārtējus čempionus sacensībās smagu kravu vilkšanā). Čempioni ADBA un UKC organizāciju specializētajās speciālajās šķirņu izstādēs. Šīs ir divas labākās, vecākās un uzticamākās organizācijas pasaulē, kas reģistrē amerikāņu pitbulterjerus. Absolūti čempionu ciltsraksti. Uncle Millers Wild Storm Castle ir visvairāk apbalvotais pitbulterjers pasaulē! Sporta sacensībās un izstādēs! Pati Millers Wild Storm Castle ir vairāku valstu čempione izstādēs, Amerikas pitbulterjeru īpašo šķirņu izstāžu uzvarētāja (kurā vienlaikus bija no 50 līdz 105 pitbuliem). Pitbullu sporta sacensību uzvarētājs Ukrainā un Krievijā starp 50 pitbulliem! Vairākkārtējs visu šķirņu sacensību uzvarētājs. Tiešām ļoti aktīvs, kaislīgs, veselīgs čempions. Veselības pārbaude: asinis, ultraskaņa. Nav šķirnes ģenētisku slimību (ir personas apliecības). Vairāk nekā 300 pitbullu tēvs visā pasaulē. Viņa bērni ir čempioni izstādēs un sportā daudzās pasaules valstīs. Asins līnija: OFRN-Old Family Red Nose

Māte: Dognik Bulls Indiana. Atvests no strādājošas pitbullu audzētavas “Asadulla”. Atvests no Dagestānas. Asins līnija: Red Alert (tīras amerikāņu asinis). Viņai ir veiktas veselības pārbaudes un ir personas ģenētiskie sertifikāti.
Šis ir otrais metiens no Dognik Bulls Indiana x Millers Wild Storm Castle. Pirmajā metienā bija 8 kucēni. Visi izauga par skaistiem, vidēja izmēra pitbuliem. Laipni pret savu ģimeni, cilvēkiem un bērniem. Viņi dzīvo kopā ar citiem dzīvniekiem un kaķiem. Absolūti sociāli adekvāti amerikāņu pitbulterjeri.

Par Dognik Bulls Viskonsinas kucēna raksturu: laipns un draudzīgs. Aktīvs un kaislīgs. Viņam patīk spēlēt. Patīk pavadīt laiku ar cilvēkiem. Labi sadzīvo ar citiem mūsu audzētavas suņiem. Kucēna cena: 1500 eiro. Šajā cenā ietilpst: kucēns, visas vakcinācijas, tārpu un blusu un ērču ārstēšana, Eiropas veterinārā pase, reģistrēts dzīvnieka identifikācijas mikročips, ciltsraksti, pirkuma un pārdošanas līgums. Bonusā saimnieks saņem atgādinājumu par kucēnu no audzētavas Dognik Bulls. Tajā atradīsi atbildes uz visiem biežāk uzdotajiem jautājumiem. Un iegūstiet daudz informācijas par pašu kucēnu.
Papildu bonuss no mūsu audzētavas: katru kucēnu pirms došanās uz jaunām mājām papildus apskata veterinārārsts ar klīniskās apskates slēdzienu veterinārajā pasē.
Arī mūsu bērnistabā tagad ir jaundzimuši kucēni: meitenes un puikas. Rakstiet, pastāstiet par sevi un iegādājieties savu sapņu pitbulu.
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Piegāde pieejama uz jebkuru vietu pasaulē. Mūsu pitbulli ss com dzīvo 25 valstīs visā pasaulē.

Ss com pitbull