Štěňata American Bully, kupte v chovatelské stanici


Štěňata se očekávají v American Bully Kennel “DOGNIK BULLS”. Narození štěňat American Bully je začátkem června 2024.
Máma: Dognik Bulls Lilibet. Dovezeno z Ruska. Nemá žádné genetické onemocnění plemene. Přátelský, aktivní, velmi agilní americký bully. Plně odpovídá standardu plemene. V typu «kapesní». Žije v naší chovatelské stanici spolu s dalšími psy. Procházky každý den s naším ročním dítětem a sousedčinými dětmi.

Otec: Chaw Li Iva San Attilus. Dovezeno z Ruska. Nemá genetická onemocnění plemene (testováno na: degenerativní myelopatii, hyperurikosurii, neuronální lipofuscinózu typu 4, neuronovou lipofuscinózu typu 10, retinální atrofii typu 1, retinální atrofii typu 2). Tituly: Šampion Lotyšska, Grand šampion Běloruska. Vítěz „Bully Show-2023“. Velmi přátelský samec. Naprosto loajální k cizím lidem, k ostatním psům, k dětem. Má vyrovnaný nervový systém.
Co potřebujete vědět, než si pořídíte štěně American Bully z chovatelské stanice DOGNIK BULLS?
První. Na všech našich štěňátkách nám záleží a je pro nás důležité, do jakých rodin půjdou. Proto, až budete komunikovat se zástupcem školky, řekněte nám o sobě. O svých zkušenostech se psy (i když je nemáte, řekněte nám o nich také). Jak velká je tvá rodina? Má někdo z rodiny alergii?
Druhý. Všechna naše štěňata American Bully odcházejí do nových rodin s kompletní sadou dokumentů. Každé štěně bude minimálně třikrát odčervené. Bude očkováno (jedna vakcína, pokud štěně odejde po 8 týdnech a 3 vakcíny, pokud štěně odejde po 12 týdnech). 3 vakcíny jsou kompletní sadou očkování. V závislosti na zemi vašeho bydliště může štěněti stačit jedna vakcína, aby mohlo jít do nové rodiny, nebo možná budete muset dostat všechny tři. Chápeme, že si chcete pořídit své štěně American Bully co nejdříve. Proto vám řekneme o pravidlech ve vaší zemi a nabídneme vám nejpohodlnější možnost. Všechna štěňata mají mikročip a registrační doklady. Všechna štěňata budou mít evropský veterinární pas. Všechna štěňata budou prodávána s kupní smlouvou. Bonus od chovatelské stanice: poskytujeme 20stránkový návod na správnou výchovu, výživu a výchovu štěněte American Bully. Říká vám, co můžete a nemůžete se svým štěnětem dělat. Jak a co ho naučit. Čím krmit a jak často. Obecně obsahuje odpovědi na všechny základní otázky, které vás mohou napadnout v prvním roce života vašeho štěněte.
Třetí. Jakou barvu a typ budou mít naše štěňata American Bully? Čekáme štěňátka převážně „kapesního“ typu, možná pár štěňátek bude „klasického“. „Klasický“ typ je pes o něco vyšší a lehčí ve stavbě kostí. Štěňátka American Bully čekáme pouze v barvách modrá trikolóra a jednobarevná modrá.
Čtvrtý. Jaká je cena štěněte American Bully z chovatelské stanice DOGNIK BULLS? Jelikož se jedná o odchov, znamená to, že pes, kterému se narodí štěňata, nepatří do naší chovatelské stanice. Jsou to další velké výdaje na cestu, platbu za krytí, samotné krytí a přípravu dalších dokumentů. Cena štěněte American Bully bude 3000 eur. Záloha za rezervaci štěněte — 500 eur (zahrnuta v celkové ceně štěněte). Rezervační záloha se platí při rezervaci štěněte (právem výběru: první nebo druhý výběr psa/feny) nebo po narození štěňat, pokud jsou v době porodu ještě nerezervovaná štěňata. Některá štěňata American Bully jsou obvykle rezervována již před narozením. Poraďte se proto s rodinou, rozhodněte se, koho chcete: kluka nebo holčičku a napište nám, abychom si zarezervovali nádherné štěně American Bully.
Pátý. Naše štěňata dodáváme do celého světa. Obvykle se jedná o osobní předání, ale někdy s kurýrem. Nebo si štěně American Bully můžete přijet do chovatelské stanice vyzvednout osobně. Rádi Vás poznáme, předvedeme mamince štěňat a osobně uvidíte, jak je tento pejsek ideální. Naši američtí bullies žijí ve 26 zemích po celém světě. Naše zkušenosti s porodem štěňat jsou obrovské.
Chcete-li zakoupit štěně American Bully z chovatelské stanice, napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Fotografie společných rodičů štěňat amerického bully:

Koupit štěňata American Bully z chovatelské stanice, štěňata American Bully, rezervace American Bully, American Bullies 2024, koupit štěně Bully, Cena American Bully, Cena štěněte American Bully, Cena štěněte American Bully z chovatelské stanice, koupit modrého American Bully, koupit modrá trikolóra American Bully