Štěňata American Bully léto 2024


V létě očekáváme štěňata v  školce american bully «Dognik Bulls».
Čekáme štěňátka od tří chovných párů. Všechna štěňata American Bully se narodí v létě 2024.
1. Pocket typ a klasický typ. Rodiče: Dognik Bulls Lilibet x Chaw Li Iva San Attilus. Oba rodiče byli přivezeni z Ruska. Geneticky a veterinárně testováno. Všechna štěňátka budou modrá trikolóra a světle modrá.
2. „Pocket“ typ a „klasický“ typ. Rodiče: Dognik Bulls Soo-Ah x Chaw LiIva San Attilus. Matka štěňat se narodila v naší chovatelské stanici American Bully. Otec byl přivezen z Ruska. Všechna štěňátka budou lila, lila tricolor, blue, blue tricolor.
3. „Standardní“ typ. Rodiče: Valor Inter Plato Afelia Diamond x 815 Bully Camp Noise. Rodiče byli přivezeni z Ameriky a Ruska. Testováno. Od těchto rodičů jsme měli již dva vrhy štěňat. Nádherní psi, kteří si získali srdce lidí po celém světě. Čekáme narození pouze lila štěňátek a v barvě “lila tricolor”.

American bully kennel
Cena štěňátek je 3000 eur. Tato cena zahrnuje štěně, očkování dle věku, anthelmintika, Evropský veterinární pas, průkaz štěněte ABKC (průkaz původu). Také každé štěně je před odjezdem navíc vyšetřeno veterinárním lékařem se zdravotním razítkem v evropském pasu. Součástí každého štěněte American Bully je kupní smlouva a list s pokyny pro péči a výchovu.
Chcete-li získat více fotografií a videí rodičů, získat podrobnější informace o každém páru rodičů, napište nám. Řekněte nám o sobě a svých zkušenostech se psy v první zprávě:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Naše štěňata American Bully žijí ve 25 zemích světa. Proto máme rozvoz. I když žijete na severním pólu, pomůžeme zorganizovat doručení. Hlavní je, že vás máme rádi jako budoucí majitele našeho štěněte American Bully.
Pokud hledáte „kde koupit štěně American Bully“, napište nám. A to i v případě, že plánujete štěně ne v létě 2024, ale později. V naší školce dochází k páření několikrát do roka. Proto vám řekneme o našich budoucích plánech. A společně vám najdeme dokonalé štěně American Bully. Který bude vaší rodině vyhovovat velikostí, barvou, charakterem. S American Bullies žijeme od roku 2011. Máme nejlepší školku pro štěňata dospělých a American Bully. Navíc jako lékař věnuji zvláštní pozornost zdraví našich amerických tyranů. Chováme pouze vyšetřené zdravé americké bullies. Naše školka má dokonce osobní mikroskop! Vyšetřit naše štěňata American Bully a dospělé psy ještě podrobněji a včas.

S pozdravem majitelka školky Veronika Voitovská. Doktor.
Odborný psovod. Zvířecí psycholog.

Štěňata American Bully léto 2024, štěňata American Bully, kde koupit štěně American Bully, chovatelská stanice American Bully puppy.