Štěňata American Bully v Praze


Naše chovatelská stanice “Dognik Bulls” prodává štěňata American Bully v Praze! Od dovezeného páru rodičů. Rodiče byli přivezeni ze dvou různých ruských školek.
Matka: Dognik Bulls Lilibet. Nemá žádné genetické onemocnění plemene. Je to její druhý vrh štěňat. První štěňata se narodila importovanému americkému pejskovi. Všechna štěňata byla prodána po celé Evropě. Vyrostli z nich dospělí američtí bullies s vynikajícími osobnostmi, aktivní, s velkými krásnými hlavami.
Otec: Chaw Li Iva San Attilus. Šampion Lotyšska, Grand šampion Běloruska, vítěz Americké speciální výstavy Bully „Bully Show-2023“. Má osobní certifikáty pro absenci chorob charakteristických pro plemeno American Bully.
Cena štěněte je 3000 eur. Všechna štěňata jsou odčervená, očkovaná v souladu s věkem a požadavky Evropské unie na welfare zvířat, s registrovaným mikročipem, rodokmenem ABKC a Evropským veterinárním pasem.
Pokud je to váš první americký tyran, pak máte velké štěstí. Pokyny dává pouze naše školka American Bully Prague „Dognik Bulls“. Tato poznámka popisuje, jak vaše štěně rostlo a vyvíjelo se. Jak ho správně krmit, venčit, vychovávat. 20 stran nejužitečnějších informací.
Před odchodem do nové rodiny je každé štěně American Bully navíc vyšetřeno veterinárním lékařem. A dostane o tom poznámku do veterinárního pasu. To zaručuje jak nám, chovatelům, tak i vám, kupujícím, že 100% kupujete zdravé, šťastné štěně American Bully.
Pro koupi štěněte American Bully v Praze nám napište:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ve školce American Bully Prague jsou otevřeny i předobjednávky na další štěňata.

Štěňata American Bully v Praze, American Bully Kennel Praha