Štěňata american bully

Štěňata american bully
Prodám štěňata American Bully, chovatelská stanice Dognik Bulls. Pracujeme od roku 2011, velmi bohaté zkušenosti v kynologii a chovatelství. Naši psi žijí ve 20 zemích světa. Majitel chovatelské stanice: certifikovaný kynolog-chovatel, lékař.
Nyní k dispozici: 2 dívky v typu «pocket bully» (lila a modrá). 2 lila chlapci ve standardním typu bully. 4 fialové dívky ve standardním typu bully.
Štěňata se narodila ze dvou chovných párů. Rodiče byli přivezeni z Ameriky, Španělska, Ruska.
Fotografie štěňat American Bully:


Maminka štěňat American Bully v «pocket» typu:


Matka štěňat American Bully ve standardním typu:


Všechna štěňata jsou třikrát odčervená. Při přestěhování do nových domovů mají očkování, evropský veterinární pas, mikročip a registraci v evropské databázi zvířat, rodokmen ABKC. Poznámka pro první rok života o výživě, vzdělávání, anthelmintikách, léčbě blech a klíšťat, dirofilarióze.
Štěňata jsou odchovávána v lese, na ekologicky čistém místě. Už chodí po dvoře, kamarádí se s ostatními psy chovatelské stanice, komunikují s dětmi a lidmi. Velmi kontaktní, milá, odvážná štěňátka amerického bullyho. Na svůj věk plně socializovaný. Velmi milují lidi, jdou každému do rukou, rádi se seznamují se vším novým a prozkoumávají nová území.
Rodiče štěňat jsou zdraví psi, nemají ataxii (genetické onemocnění american bully). Nemají alergie.
Cena štěněte je 2000 eur. Odvoz štěněte se platí zvlášť. Pro štěňátko si můžete přijít do naší chovatelské stanice a vybrat si ho osobně. Nebo vám pomůžeme vybrat štěně pomocí odkazu na video a fotek. A my vám pomůžeme s doručením do vaší země. Zasíláme štěňata do celého světa.
Pokud si chcete koupit štěně American Bully, napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls