Štěňata amerického bully s šedým nosem


Vysokokrevná štěňata American Bully v chovatelské stanici DOGNIK BULLS. Všechna štěňátka budou modrá (šedá) trikolóra, stejně jako jejich rodiče. Narození štěňátek je červen 2024.
Nyní jsou otevřeny rezervace pro štěňata American Bully modré trikolory.
Otec: Chaw Li Iva San Attilus. Dovezeno z Ruska. Šampion Lotyšska, Grand šampion Běloruska, vítěz «BullyShow-2023» Nemá genetické choroby plemene (osobní zdravotní průkazy).
Matka: Dognik Bulls Lilibet. Dovezeno z Ruska. Toto je její druhý vrh American Bullies. Z prvních štěňat vyrostli báječní kapesní psi.
Všechna štěňata budou odčervená, vyšetřená veterinářem (se zdravotním průkazem ve veterinárním pasu), očkovaná, s registrovaným mikročipem, s průkazem původu ABKC, s evropským veterinárním pasem. Kupní a prodejní smlouva a instrukce péče o štěně pro American Bully.
Chcete-li si koupit šedého trikolorního amerického bully, napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Američtí bully ze školky DOGNIK BULLS žijí již ve 25 zemích světa. To je ukazatelem spolehlivosti, kvality a poptávky našich American Bullies.
S pozdravem Veronika Voitovská. Majitel americké bully „Dognik Bulls“. Doktor. Odborný psovod. Zvířecí psycholog

Štěňata American Bully s šedým nosem, American Bullies z chovatelské stanice, kupte si šedého trikolorního American Bully