štěňata pitbulla
Prodám štěňata amerického pitbulteriéra, chovatelská stanice Dognik Bulls. K dispozici 1 zrzavý chlapec s červeným nosem. 1 rusovlasá dívka s červeným nosem s čokoládovou maskou na obličeji. Cena štěněte je 1500 eur. Věk — 10 týdnů. Připraveni k nastěhování do nových domovů. Existuje rozvoz do zemí a měst (naši psi žijí ve 20 zemích světa). Nacvičujeme také osobní příchod nových majitelů pro jejich štěňátko. Všem štěňátkům ukazujeme, že jsou všechna zdravá a aktivní. Představujeme rodiče, jejich úspěchy na výstavách a sportovních soutěžích, v tréninku.
Rodiče štěňat pitbulla:


Otec byl přivezen z USA — Millers Wild Storm aka Castle. Titul ve sportu a výstavách. Linka Old Family Red Nose.


Matka byla přivezena z Dagestánu — Dognik Bulls Indiana. Red Alert linka.


Fotografie štěňat pitbulla


Všechna štěňata žijí v domku v lese, denně chodí, jsou zvyklá na sníh, neustále dýchají čerstvý vzduch. Mají silné tlapky, dobře chodí a jedí superprémiové krmivo (kopci jehněčí a rýže). V kotci štěňata komunikují s ostatními psy, hrají si s dětmi našich sousedů a plně procházejí počáteční socializací štěněte. Nebojí se hlasitých zvuků, ohňostrojů, cizích lidí, aut atd. Štěňátka s opravdovým pitbullovým charakterem, jak můžete vidět na videu: visí, nebojácně si hrají, drží přilnavost, mají tlak a tah. Nádherná, čistokrevná štěňata pitbulla. V nejbližších zemích nyní neexistují obdoby tohoto páření. Špičková štěňata pitbulla. Rodiče nemají alergie ani jiné zdravotní problémy. Maminka a tatínek se stabilní psychikou, přiměření psi.
Štěňata pitbulla se stěhují do svých domovů s očkováním podle věku, veterinárním evropským pasem, mikročipem registrovaným v evropské databázi zvířat, průkazem původu ADBA (American Dog Breeders Association — nejstarší a největší spolehlivá organizace pro registraci štěňat čistokrevných pitbullů v ČR). svět).
Pro koupi štěněte pitbulla z chovatelské stanice Dognik Bulls napište:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls