Šteniatka American Bully 2024


Veľká a známa škôlka American Bully „Dognik Bulls“ bude mať v roku 2024 3 vrhy šteniatok.
Čakáme šteniatka American Bully typu „pocket“, „klasický“, „štandardný“. Všetky šteniatka budú mať rodokmeň ABKC, všetky očkovania, registrované mikročipy, európske veterinárne pasy, zmluvy o kúpe a predaji čistokrvných zvierat. Okrem toho poskytujeme pokyny na správnu výchovu a výchovu šteniatka American Bully z našej chovateľskej stanice Dognik Bulls. To vám pomôže nerobiť chyby pri výchove vášho psa, pretože všetky potrebné informácie sme zhromaždili v jednej veľkej príručke. Tieto informácie poskytujeme iba my, iní chovatelia amerického Bully to nerobia. O naše šteniatka American Bully sa staráme aj po predaji.
Všetci rodičia našich budúcich šteniatok sú zdraví, aktívni, úžasní americkí šikani. Mali sme už šteniatka od dvoch z týchto troch matiek. Testujú ich potomkovia. Dali nám vynikajúcich, zdravých a rodinne vhodných amerických šikanov. Ktoré potešia ich majiteľov po celom svete. Účinkujú a vyhrávajú aj na výstavách radov ABKC a FCI (v krajinách, kde partneri FCI akceptujú American Bullies na úrovni krajiny).
Na jar 2024 očakávame šteniatka od matky „klasického“ typu. Jej prezývka je Dognik Bulls Soo-Ah. Čakáme šteniatka typu „klasický“ a „štandardný“. Cena šteniatka štandardnej farby (lila, červená, modrá) je 2000 eur. Cena trikolórneho šteniatka (modrá trikolóra alebo lila trikolóra) je 2500 eur.
Fotografie Dognik Bulls Soo-Ah:
American bully kennel
V lete 2024 očakávame šteniatka od mamy „pocket“ typu. Jej prezývka je Dognik Bulls Lilibeth. Dovezené z Ruska. Od nej očakávame šteniatka American Bully len „pocket“ typu. Predpokladané farby: modrá a lila, červená s červeným nosom (cena týchto šteniatok je 2000 eur). A tiež modrá trikolóra a lila trikolóra (cena týchto šteniatok je 2500 eur).
Foto od Dognik Bulls Lilibeth:

V lete 2024 očakávame šteniatka od matky „štandardného“ typu. Prezývka: Valor Inter Plata Afelia Diamond. Bola privezená z Ruska, ale narodila sa z importovaných rodičov — Španielska a USA. Šteniatka budú „štandardného“ a „klasického“ typu. Očakávame narodenie iba lila (2000 eur) a lila tricolor (2500 eur) šteniatok amerického tyrana.
Fotografia Valor Inter Plata Afelia Diamond:

Všetci psi priradení k našim psom sú chlapci najvyššej triedy. Chováme len so zdravými psami. Nechováme k psom s krívaním, boľavými kĺbmi alebo extrémne skrátenými náhubkami. Staráme sa o zdravé šteniatka American Bully. V našej chovateľskej stanici “Dognik Bulls” si nekúpite vtipné, tuponosé, lukonohé šteniatko veľmi malej veľkosti (rozumej v dospelosti). Sme proti množeniu takýchto „amerických tyranov“. Všetci naši psi veľa chodia (a nielen ležia v lete pod klimatizáciou, ako krátkonosí a krátkonohí americkí tyrani zo zlého chovu psov), plávajú a behajú. V zime aj v lete. Budete vlastniť nielen krásneho, ale aj veľmi zdravého a odolného psíka. A to je pre plemeno American Bully veľmi dôležité.
Naši americkí násilníci žijú vo Fínsku, Bulharsku, Dánsku, USA, Ukrajine, Rusku, Bielorusku, Litve, Lotyšsku, Estónsku, Švédsku, Českej republike, Holandsku, Dánsku, Veľkej Británii, Írsku, Španielsku, Taliansku, Poľsku, Belgicku, Škótsku, Nemecku , Rakúsko, Francúzsko, Rumunsko, Švajčiarsko.
Máte skvelú šancu kúpiť si šteniatko American Bully v roku 2024. Napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Dodávka šteniatok American Bully 2024 do akéhokoľvek mesta a krajiny. Doručenie sa platí osobitne na základe vzdialenosti a spôsobu doručenia šteniatka — autom osobne, licencovaným prepravcom zvierat, lietadlom.

Šteniatka American Bully 2024