Šteniatka American Bully, kupujte v chovateľskej stanici


Šteniatka očakávame v chovateľskej stanici American Bully “DOGNIK BULLS”. Narodenie šteniatok American Bully je začiatkom júna 2024.
Mama: Dognik Bulls Lilibet. Dovezené z Ruska. Nemá genetické choroby plemena. Priateľský, aktívny, veľmi agilný americký tyran. Plne vyhovuje štandardu plemena. V «vreckovom» type. Žije v našej chovateľskej stanici spolu s ostatnými psíkmi. Prechádzky každý deň s našim ročným dieťaťom a susedovými deťmi.

Otec: Chaw Li Iva San Attilus. Dovezené z Ruska. Nemá genetické choroby plemena (testované na: degeneratívnu myelopatiu, hyperurikozúriu, neuronálnu lipofuscinózu typu 4, neuronálnu lipofuscinózu typu 10, atrofiu sietnice typu 1, atrofiu sietnice typu 2). Tituly: Šampión Lotyšska, Grand Šampión Bieloruska. Víťaz „Bully Show-2023“. Veľmi priateľský samec. Absolútne lojálny k cudzím ľuďom, k iným psom, k deťom. Má vyvážený nervový systém.
Čo potrebujete vedieť pred kúpou šteniatka American Bully z chovateľskej stanice DOGNIK BULLS?
Najprv. Záleží nám na všetkých našich šteniatkach a je pre nás dôležité, do akých rodín idú. Preto, keď komunikujete so zástupcom škôlky, povedzte nám o sebe. O vašich skúsenostiach so psami (aj keď žiadne nemáte, povedzte nám o tom tiež). Aká veľká je vaša rodina? Má niekto v rodine alergiu?
Po druhé. Všetky naše šteniatka American Bully idú do nových rodín s kompletnou sadou dokumentov. Každé šteniatko bude odčervené minimálne trikrát. Bude očkovaný (jedna vakcína, ak šteniatko odíde po 8 týždňoch a 3 vakcíny, ak šteniatko odíde po 12 týždňoch). 3 vakcíny predstavujú kompletnú sadu očkovaní. V závislosti od krajiny vášho bydliska môže šteniatku stačiť jedna vakcína, aby mohlo ísť do novej rodiny, alebo možno budete musieť dostať všetky tri. Chápeme, že chcete získať svoje šteniatko American Bully čo najskôr. Preto vám povieme o pravidlách vo vašej krajine a ponúkneme najvhodnejšiu možnosť. Všetky šteniatka majú mikročip a registračné dokumenty. Všetky šteniatka budú mať európsky veterinárny pas. Všetky šteniatka budú predané s kúpno-predajnou zmluvou. Bonus od chovateľskej stanice: poskytujeme 20-stranový návod na správnu výchovu, výživu a výchovu šteniatka American Bully. Povie vám, čo môžete a čo nemôžete so svojím šteniatkom robiť. Ako a čo ho naučiť. Čo kŕmiť a ako často. Vo všeobecnosti obsahuje odpovede na všetky základné otázky, ktoré môžete mať v prvom roku života vášho šteňaťa.
Po tretie. Akú farbu a typ budú mať naše šteniatka American Bully? Čakáme šteniatka hlavne „vreckového“ typu, možno pár šteniatok bude „klasického“. „Klasický“ typ je pes, ktorý je o niečo vyšší a ľahší v štruktúre kostí. Čakáme šteniatka American Bully len vo farbách modrá trikolóra a obyčajná modrá.
Po štvrté. Aká je cena šteniatka American Bully z chovateľskej stanice DOGNIK BULLS? Keďže ide o odchov, znamená to, že pes, z ktorého sa narodia šteniatka, nepatrí do našej chovateľskej stanice. Sú to ďalšie veľké výdavky na cestu, platbu za párenie, samotné párenie a prípravu ďalších dokumentov. Cena šteniatka American Bully bude 3000 eur. Záloha na rezerváciu šteniatka — 500 eur (zahrnutá v celkovej cene šteniatka). Rezervačná záloha sa platí pri rezervácii šteniatka (podľa práva výberu: prvý alebo druhý výber psa/sučky) alebo po narodení šteniatok, ak sú v čase narodenia ešte nerezervované šteniatka. Niektoré šteniatka American Bully sú zvyčajne rezervované už pred narodením. Preto sa poraďte so svojou rodinou, rozhodnite sa, koho chcete: chlapca alebo dievča a napíšte nám, aby sme si rezervovali nádherné šteniatko American Bully.
Po piate. Naše šteniatka dodávame do celého sveta. Zvyčajne ide o osobné doručenie, ale niekedy aj s kuriérom. Alebo si šteniatko American Bully môžete prísť osobne vyzdvihnúť do chovateľskej stanice. Radi sa s vami stretneme, ukážeme mame šteniatok a osobne uvidíte, aký je tento psík ideálny. Naši americkí násilníci žijú v 26 krajinách po celom svete. Naše skúsenosti s pôrodom šteniatok sú obrovské.
Ak si chcete kúpiť šteniatko American Bully z chovateľskej stanice, napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Spoločná fotografia rodičov šteniatok amerického bully:

Kúpte si šteniatka American Bully z chovateľskej stanice, šteňatá American Bully, rezervácia American Bully, American Bullies 2024, kúpte si šteniatko Bully, Cena American Bully, Cena šteniatka American Bully, Cena šteniatka American Bully z chovateľskej stanice, kúpte si modrého American Bully, kúpte si modrá trikolóra American Bully