Šteniatka American Bully leto 2024


Americn bully Šteniatka očakávame v lete v  škôlke «Dognik Bulls».
Čakáme šteniatka od troch chovných párov. Všetky šteniatka American Bully sa narodia v lete 2024.
1. Vreckový typ a klasický typ. Rodičia: Dognik Bulls Lilibet x Chaw Li Iva San Attilus. Obaja rodičia boli privezení z Ruska. Geneticky a veterinárne testované. Všetky šteniatka budú modré trikolóry a svetlomodré.
2. „Vreckový“ typ a „klasický“ typ. Rodičia: Dognik Bulls Soo-Ah x Chaw LiIva San Attilus. Matka šteniatok sa narodila v našej chovateľskej stanici American Bully. Otec bol privezený z Ruska. Všetky šteniatka budú lila, lila tricolor, blue, blue tricolor.
3. „Štandardný“ typ. Rodičia: Valor Inter Plato Afelia Diamond x 815 Bully Camp Noise. Rodičia boli privezení z Ameriky a Ruska. Testované. Od týchto rodičov sme mali už dva vrhy šteniatok. Nádherné psy, ktoré si získali srdcia ľudí na celom svete. Čakáme narodenie iba lila šteniatok a vo farbe “lila tricolor”.

American bully kennel
Cena šteniatok je 3000 eur. V tejto cene je zahrnuté šteniatko, očkovanie podľa veku, antihelmintiká, Európsky veterinárny pas, ABKC preukaz šteniatka (rodokmeň). Taktiež každé šteniatko je pred odchodom dodatočne vyšetrené veterinárnym lekárom so zdravotnou pečiatkou v európskom pase. Súčasťou každého šteniatka American Bully je kúpna zmluva a návod na starostlivosť a výchovu.
Ak chcete získať viac fotografií a videí rodičov, získať podrobnejšie informácie o každom páre rodičov, napíšte nám. Povedzte nám o sebe a svojich skúsenostiach so psami v prvej správe:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Naše šteniatka American Bully žijú v 25 krajinách po celom svete. Preto máme rozvoz. Aj keď žijete na severnom póle, pomôžeme zorganizovať doručenie. Hlavná vec je, že vás máme radi ako budúcich majiteľov nášho šteniatka American Bully.
Ak hľadáte „kde kúpiť šteniatko American Bully“, napíšte nám. Aj keď šteniatko plánujete nie v lete 2024, ale neskôr. V našej škôlke dochádza k páreniu niekoľkokrát do roka. Preto vám povieme o našich budúcich plánoch. A spolu vám nájdeme dokonalé šteniatko American Bully. Ktorý bude vyhovovať vašej rodine veľkosťou, farbou, charakterom. S American Bullies žijeme od roku 2011. Máme najlepšiu škôlku pre dospelé a americké šteniatka Bully. Okrem toho ako lekár venujem osobitnú pozornosť zdraviu našich amerických tyranov. Chováme len vyšetrených zdravých amerických bullies. Naša škôlka má dokonca aj osobný mikroskop! Preskúmať naše šteniatka a dospelých psov American Bully ešte podrobnejšie a včas.

S pozdravom majiteľka škôlky Veronika Voitovská. Doktor.
Odborný psovod. Zvierací psychológ.

Šteniatka American Bully leto 2024, šteniatka American Bully, kde kúpiť šteniatko American Bully, Chovateľská stanica pre šteniatka American Bully.