Šteniatka American Bully v Bratislave


Naša chovateľská stanica “Dognik Bulls” predáva šteniatka American Bully v Bratislave! Od dovezeného páru rodičov. Rodičia boli privezení z dvoch rôznych ruských škôlok.
Matka: Dognik Bulls Lilibet. Nemá genetické choroby plemena. Toto je jej druhý vrh šteniatok. Prvé šteniatka sa narodili importovanému americkému psíkovi. Všetky šteniatka boli predané po celej Európe. Vyrástli z nich dospelí americkí tyrani s vynikajúcimi povahami, aktívni, s veľkými krásnymi hlavami.
Otec: Chaw Li Iva San Attilus. Šampión Lotyšska, Grand šampión Bieloruska, víťaz Americkej špeciálnej výstavy Bully „Bully Show-2023“. Má osobné certifikáty na absenciu chorôb charakteristických pre plemeno American Bully.
Cena šteniatka je 3000 eur. Všetky šteniatka sú odčervené, očkované v súlade s vekom a požiadavkami Európskej únie na dobré životné podmienky zvierat, s registrovaným mikročipom, rodokmeňom ABKC a Európskym veterinárnym pasom.
Ak je toto váš prvý americký tyran, potom máte veľké šťastie. Pokyny dáva iba naša škôlka American Bully Bratislava “Dognik Bulls”. Táto poznámka popisuje, ako vaše šteniatko rástlo a vyvíjalo sa. Ako ho správne kŕmiť, venčiť, vychovávať. 20 strán najužitočnejších informácií.
Pred odchodom do novej rodiny je každé šteniatko American Bully dodatočne vyšetrené veterinárnym lekárom. A dostane o tom poznámku do veterinárneho pasu. To nám, chovateľom aj vám, kupujúcim zaručuje, že 100% kupujete zdravé, šťastné šteniatko American Bully.
Pre kúpu šteniatka American Bully v Bratislave nám napíšte:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Predobjednávky na ďalšie šteniatka sú otvorené aj v American Bully Kennel Bratislava.

Šteniatka American Bully v Bratislave, CHS American Bully Bratislava