Šteniatka american bully
Predám šteniatka American Bully, chovateľská stanica Dognik Bulls. Pracujeme od roku 2011, veľmi bohaté skúsenosti v kynológii a chove. Naši psi žijú v 20 krajinách sveta. Chovateľ: certifikovaný kynológ-chovateľ, lekár.
Teraz k dispozícii: 2 dievčatá v type «pocket bully» (lila a modrá). 2 lila chlapci v štandardnom bully type. 4 fialové dievčatá v štandardnom bully type.
Šteniatka sa narodili z dvoch chovných párov. Rodičia boli privedení z Ameriky, Španielska, Ruska.
Fotografie šteniatok American Bully:


Mama šteniatok American Bully v „pocket“ type:


Matka šteniatok American Bully v štandardnom type:


Všetky šteniatka sú trikrát odčervené. Pri sťahovaní do nových domovov majú očkovanie, európsky veterinárny pas, mikročip a registráciu v Európskej databáze zvierat, rodokmeň ABKC. Poznámka pre prvý rok života o výžive, výchove, antihelmintikách, liečbe bĺch a kliešťov, dirofilarióze.
Šteniatka sú odchované v lese, na ekologicky čistom mieste. Už chodia po dvore, kamarátia sa s ostatnými psami chovateľskej stanice, komunikujú s deťmi a ľuďmi. Veľmi kontaktné, milé, odvážne šteniatka american bully. Plne socializované na svoj vek. Veľmi milujú ľudí, každému idú do rúk, radi sa zoznamujú so všetkým novým a spoznávajú nové územia.
Rodičia šteniatok sú zdravé psy, nemajú ataxiu (genetické ochorenie american bully). Nemajú alergie.
Cena šteniatka je 2000 eur. Odovzdanie šteniatka sa platí zvlášť. Pre šteniatko si môžete prísť do našej chovateľskej stanice a vybrať si ho osobne. Alebo vám môžeme pomôcť vybrať šteniatko pomocou odkazu na video a fotografií. A my vám pomôžeme s doručením do vašej krajiny. Posielame šteniatka do celého sveta.
Ak si chcete kúpiť šteniatko American Bully, napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls