Šteniatka amerického bully so sivým nosom


Vysokokrvné šteniatka American Bully v chovateľskej stanici DOGNIK BULLS. Všetky šteniatka budú modré (sivé) trikolóry, rovnako ako ich rodičia. Narodenie šteniatok je jún 2024.
Teraz sú otvorené rezervácie pre šteniatka American Bully modrej trikolóry.
Otec: Chaw Li Iva San Attilus. Dovezené z Ruska. Šampión Lotyšska, Grand šampión Bieloruska, víťaz „BullyShow-2023“ Nemá genetické choroby plemena (osobné zdravotné certifikáty).
Matka: Dognik Bulls Lilibet. Dovezené z Ruska. Toto je jej druhý vrh American Bullies. Z prvých šteniatok vyrástli nádherné vreckové psy.
Všetky šteniatka budú odčervené, prehliadnuté veterinárnym lekárom (so zdravotným preukazom vo veterinárnom pase), zaočkované, s registrovaným mikročipom, s preukazom pôvodu ABKC, s európskym veterinárnym pasom. Zmluva o kúpe a predaji a pokyny na starostlivosť o šteniatka pre American Bully.
Ak si chcete kúpiť amerického bully sivej trikolóry, napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Americkí bully zo škôlky DOGNIK BULLS žijú už v 25 krajinách sveta. Toto je ukazovateľ spoľahlivosti, kvality a dopytu našich amerických šikanovateľov.
S pozdravom Veronika Voitovská. Majiteľ americkej bully škôlky „Dognik Bulls“. Doktor. Odborný psovod. Zvierací psychológ

Šteniatka American Bully so sivým nosom, American Bullies z chovateľskej stanice, kúpite sivého trikolóra American Bully