Šteniatka modrého american bully

Šteniatka modrého american bully


Chovateľská stanica Dognik Bulls predáva krásne šteniatko American Bully v exkluzívnej modrej farbe!
Vynikajúca, silná, široká, mohutná American Bully girl. Vek — 3 mesiace. Krv Dax, Phenom, Eminent.
Prezývka podľa rodokmeňa — Dognik Bulls Branwen.
Popis postavy: Aktívny, milý, dobre vychádza s ľuďmi a zvieratami. Keď si k nám prídu vybrať šteniatka, prvé ide na kontakt. Chodí ku všetkým ľuďom, nikoho sa nebojí, rád sedí na rukách. Hrá sa so všetkými hračkami. Absolútne nebojácne preskúmala celé územie škôlky.
Popis vzhľadu: veľká hlava, výborný prechod od čela k nosu, dokonalá pigmentácia srsti. Silné telo. Hladké, silné, silné labky. Chvost dokonalej dĺžky. Nemá žiadne diskvalifikačné vady. Vhodné na výstavy a chov. Zvažujeme aj možnosť predaja len milujúcej rodine, ktorá si chce kúpiť krásne a zdravé šteniatko American Bully. Očakávaným typom je výkonný „pocket“.
Dognik Bulls Branwen je šteniatko vysokej triedy. S ňou si budete užívať život, prechádzať sa v parku, v lesoch, chodiť k jazeru, prechádzať sa po meste a užívať si život. Je úplne zdravá, rovnako ako jej rodičia. Preto budete veterinárneho lekára navštevovať iba raz ročne — vykonať každoročné komplexné očkovanie. Branwen miluje ľudí a deti. Preto bude mať z takého malého a milého šteniatka American Bully radosť celá vaša rodina.
Do nového domova sa presunie plne zaočkovaná, s mikročipom zaregistrovaným v medzinárodnej európskej databáze, s európskym veterinárnym pasom, s preukazom pôvodu. Kompletná sada dokumentov.
Fotografie šteniatok «American Bully blue«. Dognik Bulls Branwen:


Otec: 815 Bully Camp Noise. Dovezené z USA. Šampión krajiny na výstavách. Bez ataxie (choroba plemena american bully).


Matka: Dognik Bulls Lilibeth. Dovezené z Ruska. Bez ataxie (choroba plemena american bully).


Napíšte nám, aby ste si kúpili modré šteniatko American Bully:
E-mail:dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pre šteniatko si môžete prísť osobne do chovateľskej stanice. Alebo zabezpečíme doručenie. Naše modré šteniatka American Bully žijú v 20 krajinách po celom svete.
S pozdravom vedúca škôlky Veronika Voitovska