šteniatka pitbulla

šteniatka pitbulla
Predám šteniatka amerického pitbulteriéra, chovateľská stanica Dognik Bulls. K dispozícii je 1 ryšavý chlapec s červeným nosom. 1 červenovlasé dievča s červeným nosom s čokoládovou maskou na tvári. Cena šteniatka je 1500 eur. Vek — 10 týždňov. Pripravený na presťahovanie sa do nových domovov. Existuje dodávka do krajín a miest (naši psi žijú v 20 krajinách sveta). Nacvičujeme aj osobný príchod nových majiteľov pre ich šteniatko. Všetkým šteniatkam ukazujeme, že sú všetky zdravé a aktívne. Predstavujeme rodičov, ich úspechy na výstavách a športových súťažiach, na tréningoch.
Rodičia šteniatok pitbulla:


Otec bol privezený z USA — Millers Wild Storm aka Castle. Titul v športe a na výstavách. Linka Old Family Red Nose.


Matku priviezli z Dagestanu — Dognik Bulls Indiana. Red alert linka.


Fotografie šteniatok pitbulla


Všetky šteniatka žijú v dome v lese, denne chodia, sú zvyknuté na sneh, neustále dýchajú čerstvý vzduch. Majú silné labky, pretože dobre chodia a jedia superprémiové krmivo (kopce šteňatá a ryža). V chovateľskej stanici šteniatka komunikujú s ostatnými psami, hrajú sa s deťmi našich susedov a plne prechádzajú počiatočnou socializáciou šteniatka. Nebojí sa hlasných zvukov, ohňostrojov, cudzích ľudí, áut atď. Šteniatka so skutočným charakterom pitbulla, ako môžete vidieť na videu: visia, nebojácne sa hrajú, držia priľnavosť, majú tlak a ťah. Nádherné, čistokrvné šteniatka pitbulla. V najbližších krajinách v súčasnosti neexistujú žiadne analógy tohto párenia. Šteniatka pitbulla najvyššej kvality. Rodičia nemajú alergie ani iné zdravotné problémy. Mama a otec so stabilnou psychikou, adekvátne psy.
Šteniatka pitbulla sa sťahujú do svojich domovov s očkovaním podľa veku, veterinárnym európskym pasom, mikročipom zaregistrovaným v Európskej databáze zvierat, rodokmeňom ADBA (Americká asociácia chovateľov psov — najstaršia a najväčšia spoľahlivá organizácia na registráciu šteniatok čistokrvných pitbulov v svet).
Ak chcete kúpiť šteniatko pitbulla z chovateľskej stanice Dognik Bulls, napíšte:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls