Šteniatko čierneho pitbulla

Naša chovateľská stanica pitbulla «Dognik Bulls» má na predaj všetky šteniatka čierneho pitbulla!

Pri niektorých páreniach našich amerických pitbulteriérov získame úplne čierne šteniatka pitbulla, úplne bez bielych škvŕn. Považuje sa za vzácne, exkluzívne a vysoko cenené.

Tieto psy získavame hlavne od Dognik Bulls Anksunamun a jej detí. Cena šteniatka úplne čierneho pitbulla v našej chovateľskej stanici je 1700-2000 eur.

Dovoľte mi ukázať vám niekoľko príkladov našich šteniatok čiernych pitbulov.

Dognik Bulls SpaceX (muž). Zrodený z Millers Wild Storm alias Castle a Dognik Bulls Anksunamun. Žil šťastne až do smrti v Nemecku.

Dognik Bulls Black Becky (fena) . Zrodený z Millers Wild Storm alias Castle a Dognik Bulls Anksunamun. Žije na Ukrajine.

Dognik Bulls Murtagh Fraiser (muž). Zrodený z Millers Wild Storm alias Castle a Dognik Bulls Anksunamun. Žije vo Fínsku.

Dognik Bulls Bezu Bezu (samica). Zrodený z Millers Wild Storm alias Castle a Dognik Bulls Anksunamun. Žije v Lotyšsku.

Prišli nám aj úplne čierne psíky z iných kombinácií nášho Millers Wild Storm alias Castle.

Napríklad veľmi výstavné šteniatko Dognik Bulls Gotika. Zrodený z Millers Wild Storm alias Castle a Dognik Bulls African Passion. Hoci má na hrudi nejaké biele. Žije v Estónsku.

Ak hľadáte „šteniatko čierneho pitbulla“, pripravené čakať na narodenie vášho fešáka alebo krásavca, môžete nám napísať do škôlky a zarezervovať si šteniatko úplne čierneho pitbulla.

Instagram «šteňa čierneho pitbulla» — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com