Strādājoši amerikāņu pitbulterjeri

Strādājoši amerikāņu pitbulterjeri
Vai strādājoši audzēti pitbulterjeri.
Ko tas nozīmē? Tie ir amerikāņu pitbulterjeri, kuru ciltsraksti sastāv no strādājošiem senčiem tuvākajās ciltsrakstu ciltīs. Ja pats pitbuls tajā pašā laikā nav strādnieks (tas ir, tas nebija mačos, tā sauktajās amerikāņu pitbulterjeru cīņās), tad tas ir strādājošs vaislas pitbuls. Ja kaujās piedalījās strādājošs vaislas pitbuls, tad viņš pats ir darba pitbuls.
Mūsdienu pasaulē, kad mēs sakām «darba pitbuls», mēs domājam ne tikai cīņas, bet arī sporta standartus pitbulliem, aizsardzības apmācību un tā tālāk. Bet vēsturiski sērkociņu pitbulterjerus, kas piedalās kaujās, sauc par strādniekiem.
Mūsu amerikāņu pitbulterjeru Dognik Bulls audzētavā visiem suņiem vienā vai otrā veidā ir darba senči. Dažas atrodas nākamajās ciltsrakstu ciltīs, dažas — tālākajās.
No galvenajām pitbullu audzēšanas līnijām mums ir: Jumbo (Dienvidslāvija), DDWW (Ukraina), Red Alert (Amerika/Krievija).
Piemēram, mūsu Dognik Bulls Anksunamun ir atvests no Bulgārijas un ir vienīgais tīro Jumbo līniju pārstāvis valstī.


Mūsu Dognik Bulls Indiana tika atvests no Dagestānas, tajā ir tīras Red Alert līnijas darba audzēšanas pitbullu asinis.


Mūsu Dognik Bulls African Passion, kas atvests no Maskavas, apvieno divas strādājošu vaislas pitbullu līnijas — Red Alert un DDWW.


Ja vēlaties iegādāties strādājošu vaislas amerikāņu pitbulterjera kucēnu, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls (strādājošie amerikāņu pitbulterjeri)