Šuniukas ar šuo sugadina daiktus. Kaip su tuo susitvarkyti?


Sveiki, mano vardas Veronika Voitovska. Esu gydytoja, ekspertė šunų prižiūrėtoja ir gyvūnų psichologė. Ji taip pat yra rimtų šunų veislių veislyno „DOGNIK BULLS“ (amerikiečių pitbulterjerų ir amerikietiškų chuliganų) savininkė. Kinologijoje dirbu du dešimtmečius. Turiu 15 asmeninių šunų. 10 pitbulterjerų ir 5 amerikiečių chuliganų. Taip pat mūsų pačių šunų veisimas ir šuniukai. Kasdien konsultuoju daugybę šunų savininkų. Savo patirties dėka aš jums taip pat padėsiu.
Ar turite kokios nors veislės šuniuką (pitbulterjeras, aviganis, šicu, pudelis, labradoras ir kt.) ir jis yra išdykęs ir gadina daiktus? Tai yra gerai. Padėsiu geriau suprasti savo šunį ir atsikratyti namų vandalizmo problemų.
Dažnos priežastys, kodėl šuniukai ir šunys gadina daiktus namuose, kramto sienas ir vagia kojines:
1. Šuniukas ar šunys nėra intelektualiai apkrauti. Tai yra, smegenims yra mažai darbo. Tai galima ištaisyti pridedant tinkamą psichinį iššūkį.
2. Šuniukas ar šuo neturi nervų sistemos pusiausvyros tarp sužadinimo ir slopinimo. Paprasčiau tariant, šuo negali laiku sustoti po veiklos.
3. Šuniukas ar šuo nemoka suvaldyti savo emocijų esant dirgikliams. Dirgina kiti šunys, katės, fejerverkai ir petardos, besiruošiantys pasivaikščioti, pažįstami ir nepažįstami žmonės ir kt.
4. Be to, šuniui gali būti tiesiog nuobodu. Ir ji pradeda linksmintis. Žaidžia su viskuo, ką mato. Juk prisimename, kad mažam šuniukui bet koks daiktas yra žaislas. O kai šuniukas žaidžia su kamuoliu, tu, šeimininkas, nesidomi šiuo žaidimu. O kai šuo paima kojinę ir bėga su ja, tu bėgi paskui. Šuns galvoje atsiranda ryšių grandinė: žaidžiu su kojine — šeimininkas su manimi bendrauja — smagu — man reikia tai daryti dažniau.
5. Be to, kai kurie šuniukai ir šunys rimtai gadina baldus, sofas, sienas ir kėdes. Kai kurie netgi praryja porolono gabalėlius nuo sofos, taip sukeldami skrandžio ligas (skrandžio ar žarnyno užsikimšimą ir skubias veterinarines operacijas).
6. Taip pat šuo ar šuniukas gali bijoti likti vienas, todėl gadina daiktus bute ar name. Pavyzdžiui, jei jis nuo vaikystės neteisingai mokomas likti vienam. Arba šuniuką / šunį paveikė kraustymasis ar šeimininko pasikeitimas.
Kaip išspręsti problemą, kai šuniukas ar suaugęs šuo viską sukramto ir niokoja butą? Užsiregistruok pas mane konsultacijai. Padėsiu suprasti priežastį, kodėl jūsų šuo kramto visus bute esančius daiktus. Taip pat padėsiu išspręsti šią problemą.
Aptarkime, kaip elgtis blogai elgiantis namuose ir gatvėje.
Įėjimas:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
30 minučių konsultacijos kaina = 50 eurų. Galiu vesti konsultacijas rusų, anglų, ukrainiečių, ispanų kalbomis.

Šuniukas viską kramto, kaip elgtis, šuo sugadina daiktus, kaip elgtis, šuniukas valgo sofą, kaip elgtis, šuniukas valgo sienas, kaip tai sustabdyti, konsultacija šuniuko auginimo klausimais šuniukas gadina daiktus, kaip su juo elgtis