Suns košļā visu, dzīvnieku psihologs tiešsaistē

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Vai jūsu suns iznīcina jūsu māju? Vai tas košļā mēbeles, apavus, sienas? Lai gan viņš droši zina, ka to nevar izdarīt? Vai jūs pērkat viņai dažādas bumbas un rotaļlietas, bet jūsu suns par tām neinteresē?
Labā ziņa ir tā, ka ar to var tikt galā. Es, Veronika Voitovska, varu jums palīdzēt. Īsumā par mani: ģimenes ārsts (medicīnā kopš 2008). Sertificēts dzīvnieku psihologs (kopš 2024). Sertificēts kinologs eksperts (kopš 2019). Sertificēts suņu labturībā, audzētavu vadībā Eiropas Savienībā, dzīvnieku pirmās palīdzības sniegšanā (kopš 2024). Svarcelšanas sacensību tiesnesis. Amerikāņu pitbulterjeru izstāžu tiesnesis Eiropā. Sertificēts vispārējās un sporta masāžas speciālists kopš 2009. gada. TM “Dognik” dibinātājs — sporta inventārs suņiem (no 2013. līdz 2019. gadam). Regulāri apmeklēju praktiskus offline treniņus un seminārus par paklausības un sporta treniņiem. Lielas Eiropas nopietnu suņu šķirņu (amerikāņu pitbulterjeru un amerikāņu bullieru) audzētavas īpašnieks — “Dognik Bulls” (kopš 2011).
Sniedzu tiešsaistes konsultācijas kā zoopsihologs. Ne tiešsaistes apmācības, ne suņu apmācības kursi. Es noskaidrošu jūsu suņa nevēlamās uzvedības galveno cēloni un palīdzēšu to novērst.
Vai jūsu suns košļā mēbeles? Vai jūsu kucēns košļāt sienas? Izslēgsim (vai apstiprināsim) suņa organismam nepieciešamo makroelementu un mikroelementu trūkumu. Un tad mēs nodarbosimies ar dzīvnieku psiholoģiju tiešsaistē.
Piedāvāju 30 minūšu konsultāciju. Šeit mēs apspriedīsim visus galvenos nevēlamās suņu uzvedības punktus, kā arī to, ko vēlaties sasniegt. Es jums soli pa solim pastāstīšu, kā to izdarīt jūsu situācijā.
Piemēram, jūsu vaicājums: kucēns velk kurpes uz gultas, kamēr neviena nav mājās. Vai arī: suns košļā sienas, un, mēģinot to padzīt, tas uzvedas agresīvi.
Manas zināšanas par cilvēku un suņu normālo un patoloģisko fizioloģiju palīdzēs novērst visas šaubas (vai apstiprināt), ka uzvedības iemesls ir suņa veselība. Un tad, balstoties uz katra suņa refleksiem, instinktiem un uzvedību, atrisiniet tā problēmu kā zoopsihologs. Man ir liela praktiskā pieredze dažādu suņu uzvedības problēmu risināšanā.
Vienas konsultācijas maksa 50 eiro par 30 minūtēm.
Konsultācijas notiek caur zoom vai skype. Pirms videozvana jūs man aprakstiet savu problēmu un nosūtiet man problēmas video (ja iespējams).
Lai tiešsaistē pasūtītu zoopsihologa konsultāciju, rakstiet man:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Konsultācijas sniedzu tikai angļu vai krievu valodā.

Dog trainer courses Veronika VoitovskaDog judge on dog shows Veronika Voitovska

Dzīvnieku psihologs tiešsaistē, tiešsaistes konsultācijas ar dzīvnieku psihologu, suns košļā mēbeles, suns košļā sienas, uzvedības problēmas suņiem, dzīvnieku psihologs.