Suņu audzētava


Amerikāņu pitbulterjera suņi un kucēni, amerikāņu bully. Mūsu bērnistaba darbojas kopš 2011. gada. Suņu audzētava ir reģistrēta ADBA sistēmā ar amerikāņu pitbulterjeriem. Suņu audzētava ir ABKC reģistrēta American Bullies.
Vispirms es jums parādīšu mūsu ideālos suņus. Un, kad jūs viņus iemīlēsit, es jums pastāstīšu vairāk par bērnudārzu.
Amerikāņu pitbulterjeri ir skaisti, muskuļoti, ar perfektu anatomiju:

American Bullies: pocket, standarta un klasiskās. Spēcīgi, veselīgi, laipni:

Ko mēs darām suņu audzētavā? Viss sākās ar mīlestību pret suņiem. Sākām apmeklēt treniņu laukumu, suņu izstādes un sporta pasākumus. Laika gaitā mēs ar vīru nolēmām atvērt savu suņu audzētavu. Mēs rūpīgi atlasījām topošos suņus savai audzētavai. Savus galvenos suņus atvedām no Amerikas, pēc tam no Eiropas un Krievijas. Pēc daudzu gadu tīršķirnes suņu audzēšanas esam izveidojuši savu suņu populāciju audzētavā. Visi mūsu amerikāņu pitbulterjeri un amerikāņu kausli ir lieliski suņi ģimenēm un dzīvošanai ar bērniem. Mūsu suņi uzvar sportā un izstādēs. Viņiem ir arī patiesi ekskluzīvi ciltsraksti, kas datēti ar tiem vecajiem laikiem. Laiki, kad suņi nevainojami pildīja savas funkcijas, bija izturīgi un ļoti veselīgi.
Ja meklē suņu audzētavu un vēlies iegādāties kucēnu, tad droši sazinies ar mums. Mēs jums pastāstīsim par atšķirībām starp amerikāņu pitbulterjeriem un amerikāņu huligāniem. Mēs skaidri parādīsim, kā tie izskatās, mēs parādīsim simtiem video un fotoattēlu. Mēs sniegsim pilnu konsultāciju, lai jums būtu vieglāk izlemt, kādu suni vēlaties iegādāties.
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ja vēl neesi izlēmis par suņu šķirni, iesaku sekot mūsu suņu audzētavai Instagram. Jūs sekosit mūsu suņiem, izbaudīsiet mūsu panākumus un jums būs personisks viedoklis par pitbulliem un huligāniem no audzētavas Dognik Bulls.

Suņu audzētava. Amerikāņu bully audzētava. Amerikāņu pitbulterjeru audzētava