Šunų veislynas


Amerikiečių pitbulterjerų, amerikietiškų chuliganų veislės šunys ir šuniukai. Mūsų darželis veikia nuo 2011 m. Šunų veislynas yra registruotas ADBA sistemoje su amerikiečių pitbulterjerais. Šunų veislynas yra ABKC registruotas American Bullies.
Pirmiausia aš jums parodysiu mūsų idealius šunis. O kai įsimylėsi, papasakosiu daugiau apie darželį.
Amerikiečių pitbulterjerai yra gražūs, raumeningi, tobulos anatomijos:

„American Bullies“: kišeninis, standartinis ir klasikinis. Galingas, sveikas, malonus:

Ką veikiame šunų veislyne? Viskas prasidėjo nuo meilės šunims. Pradėjome lankytis dresūros aikštelėje, šunų parodose, sporto renginiuose. Laikui bėgant su vyru nusprendėme atidaryti savo šunų veislyną. Kruopščiai atrinkome būsimus šunis savo veislynui. Pagrindinius šunis atsivežėme iš Amerikos, vėliau iš Europos ir Rusijos. Po daugelio metų veislinių grynaveislių šunų veislyne suformavome savo šunų populiaciją. Visi mūsų amerikiečių pitbulterjerai ir amerikiečių chuliganai yra puikūs šunys šeimoms ir gyvenimui su vaikais. Mūsų šunys laimi sporte ir parodose. Jie taip pat turi tikrai išskirtinius kilmės dokumentus, siekiančius tuos senus laikus. Laikai, kai šunys nepriekaištingai atliko savo funkcijas, buvo ištvermingi ir labai sveiki.
Jei ieškote šunų veislyno ir norite įsigyti šuniuką, drąsiai susisiekite su mumis. Mes jums pasakysime apie amerikiečių pitbulterjerų ir amerikiečių chuliganų skirtumus. Mes jums aiškiai parodysime, kaip jie atrodo, parodysime šimtus vaizdo įrašų ir nuotraukų. Suteiksime pilną konsultaciją, kad būtų lengviau apsispręsti, kokį šunį norite įsigyti.
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jei dar neapsisprendėte dėl šunų veislės, siūlau sekti mūsų šunų veislyną Instagram. Stebėsite mūsų šunis, mėgausitės mūsų sėkme ir turėsite asmeninę nuomonę apie šunų veislyno Dognik Bulls pitbulius ir chuliganus.

Šunų veislynas. Amerikos Bully veislynas. Amerikiečių pitbulterjerų veislynas