Šuo viską kramto, gyvūnų psichologė internetu

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Ar jūsų šuo griauna jūsų namus? Ar jis kramto baldus, batus, sienas? Nors jis tikrai žino, kad to negalima padaryti? Ar perkate jai įvairius kamuoliukus ir žaislus, bet jūsų šuo nelabai jais domisi?
Geros naujienos yra tai, kad su ja galima susitvarkyti. Aš, Veronika Voitovska, galiu jums padėti. Trumpai apie mane: bendrosios praktikos gydytoja (medicinoje nuo 2008 m.). Sertifikuota gyvūnų psichologė (nuo 2024 m.). Sertifikuota šunų prižiūrėtoja ekspertė (nuo 2019 m.). Sertifikuotas šunų gerovės, veislyno valdymo Europos Sąjungoje, pirmosios pagalbos gyvūnams srityje (nuo 2024 m.). Svarmens traukimo varžybų teisėjas. Amerikiečių pitbulterjerų parodų Europoje teisėjas. Sertifikuota bendrojo ir sportinio masažo specialistė nuo 2009 m. TM “Dognik” — sportinio inventoriaus šunims įkūrėjas (nuo 2013 iki 2019 m.). Reguliariai dalyvauju praktinėse offline treniruotėse ir seminaruose apie paklusnumo ir sporto treniruotes. Didelio Europos rimtų šunų veislių (amerikiečių pitbulterjerų ir amerikietiškų chuliganų) veislyno „Dognik Bulls“ (nuo 2011 m.) savininkas.
Teikiu zoopsichologės konsultacijas internetu. Ne internetiniai mokymai, ne šunų mokymo kursai. Surasiu pagrindinę nepageidaujamo jūsų šuns elgesio priežastį ir padėsiu ją ištaisyti.
Ar jūsų šuo kramto baldus? Ar jūsų šuniukas kramto sienas? Išmeskime (arba patvirtinkime) makroelementų ir mikroelementų, būtinų šuns organizmui, trūkumą. Ir tada mes atliksime gyvūnų psichologiją internete.
Siūlau 30min konsultaciją. Čia aptarsime visus pagrindinius nepageidaujamo šuns elgesio aspektus, taip pat tai, ko norite pasiekti. Žingsnis po žingsnio pasakysiu, kaip tai padaryti jūsų situacijoje.
Pavyzdžiui, jūsų užklausa: šuniukas tempia batus ant lovos, kol niekas nėra namuose. Arba: šuo kramto sienas, o kai bandai jį išvaryti, jis elgiasi agresyviai.
Mano žinios apie normalią ir patologinę žmonių ir šunų fiziologiją padės pašalinti visas abejones (arba patvirtins), kad tokio elgesio priežastis yra šuns sveikata. Ir tada, remdamasis kiekvieno šuns refleksais, instinktais ir elgesiu, išspręskite jo, kaip zoopsichologo, problemą. Turiu didelę praktinę patirtį sprendžiant įvairiausias šunų elgesio problemas.
Vienos konsultacijos kaina – 50 eurų už 30 minučių.
Konsultacijos vyksta per zoom arba skype. Prieš pradėdami vaizdo skambutį, apibūdinkite man savo problemą ir atsiųskite man problemos vaizdo įrašą (jei įmanoma).
Norėdami užsisakyti zoopsichologo konsultaciją internetu, parašykite man:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Konsultuoju tik anglų arba rusų kalbomis.

Dog trainer courses Veronika Voitovska

Gyvūnų psichologas internetu, internetinė gyvūnų psichologo konsultacija, šuo kramto baldus, šuo kramto sienas, šunų elgesio problemos, gyvūnų psichologas.