Szary pitbull, niebieski pitbull kup szczeniaka

Szary pitbull, niebieski pitbull kup szczeniaka
Pomożemy Ci kupić szaro-niebieskiego szczeniaka pitbulla.
Szary lub „niebieski” kolor American Pit Bull Terrier jest rozcieńczony (osłabiony) w stosunku do czarnego koloru. Takie pitbulteriery rzeczywiście rodzą się w niektórych miotach. Ale przyszłemu właścicielowi trudno jest znaleźć takiego rasowego, bez domieszki American Staffordshire Terrier lub American Bully.
Jeśli jesteś gotowy na zakup szczeniaka szarego pitbulla/niebieskiego pitbulla, nasza hodowla Dognik Bulls może Ci pomóc.
Cena szarego szczeniaka pitbulla zaczyna się od 1500 euro i więcej. Za te pieniądze kupujesz zdrowego, silnego, dokładnie rasowego niebiesko-szarego pitbulla. Z pełnym rodowodem, który można prześledzić wstecz. Z badaniami rodziców.
Przykład dorosłego szaro-niebieskiego pitbulla.
Szary pitbull o imieniu Hedgehog, hodowla Dognik Bulls (pracująca hodowla amerykańskich pitbulterierów, w pełni rzetelny rodowód):


Charakter szarego pitbulla/niebieskiego pitbulla nie różni się od innych kolorowych pitbulterierów. To te same aktywne, hazardzistyczne psy, które kochają swoją rodzinę.
Przygotuj się na czekanie na swojego szarego pitbulla. Nie rodzą się w każdym miocie. Będziesz musiał zdecydować, czy chcesz chłopca, czy dziewczynkę, opowiedz nam o sobie i swoich planach z psem. Dokonaj wpłaty za szczeniaka i czekaj na odpowiedniego szczeniaka. Jeśli nie mamy szarego szczeniaka pitbulla, zaproponujemy Ci szarego szczeniaka od naszych przyjaciół z innych hodowli.
Zostaw swoje zgłoszenia na szaro-niebieskiego szczeniaka pitbulla tutaj:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls