Szczeniak amerykańskiego pitbulla teriera. Sprzedaż


Sprzedam suczkę rasy American Pitbull Terrier. Krewny najbardziej utytułowanego amerykańskiego pitbulteriera na świecie o imieniu Fonvielles A i N Stuff of Legends. To jest wujek naszego szczeniaka, który jest na sprzedaż.
Szczeniak rasy amerykański pitbulterier, urodzony w hodowli Dognik Bulls. Kolor: czekoladowy z czerwonym nosem. Rodzice:


Ojciec: Millers Wild Storm. Przywieziony z Ameryki. Przedszkole „Czekoladki Real Deal”. Nie posiada chorób rasowych (testowane). Ojciec około 400 amerykańskich pitbulterierów na całym świecie. Bardzo znany samiec w rasie. Champion Rasy, mistrz wystaw i zawodów sportowych. Bardzo aktywny, wysportowany, muskularny pit bull.
Matka: Hoffs Banshee. Importowany z Brazylii. Przedszkole „Duszeik”. Nie posiada chorób genetycznych rasy (testowane). Zwycięzca wystaw. Wysportowany pies w typie doskonałego teriera.
Na sprzedaż wystawiona jest ostatnia córka tych rodziców. Nazwa rodowodowa: Dognik Bulls California. W pełni zaszczepiony, z zarejestrowanym mikrochipem, rodowodem ADBA i europejskim paszportem weterynaryjnym. Zapewniamy również umowę kupna-sprzedaży szczenięcia rasowego, instrukcję szczenięcia zawierającą wszystkie niezbędne informacje na pierwszy rok życia szczenięcia pitbulla. Cena 1700 euro. Szczeniak znajduje się na Łotwie, dostawa w dowolne miejsce na świecie. Nasze amerykańskie pitbulteriery żyją w 25 krajach na całym świecie, więc pomożemy Ci kupić i sprowadzić najlepszego pitbulla, gdziekolwiek jesteś.
Szczeniak był wychowywany profesjonalnie na karmieniu holistycznym. Jest przyzwyczajona do psów, dzieci w każdym wieku, spacerów na świeżym powietrzu i zna wszystkie podstawowe komendy. Idealny pies starej amerykańskiej hodowli pitbull terierów. Linia krwi: Stary rodzinny czerwony nos. Zawiera takie krwie jak Lar San, Millers, Castillo. Na nich opiera się większość szkółek w Stanach Zjednoczonych.
Masz niepowtarzalną okazję kupić w Europie szczenię rasy pitbull terrier czysto amerykańskich linii.
Jeśli masz pytania dotyczące zakupu szczeniaka Old Family Red Nose, napisz na adres:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Wszystkim psom hodowli Dognik Bulls udzielamy bezpłatnych konsultacji psich przez całe ich życie. A to 10-15 lat wykwalifikowanej pomocy i wsparcia. W dzisiejszym świecie jest to drogie.

Odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Kierownik żłobka Weronika Wojtowska. Lekarz. Ekspert w obsłudze psów. Psycholog zwierząt.

Szczeniak amerykańskiego pitbulla, szczeniak amerykańskiego pitbulla terriera, stary rodzinny szczeniak z czerwonym nosem, stary rodzinny szczeniak z czerwonym nosem.