Szczeniaki Pitbulla Polska

Na sprzedaż szczenięta w hodowli pitbulli «Dognik Bulls»! Urodzony 1 lipca 2023 r. Urodziło się 10 szczeniąt (3 suczki i 7 piesków). Z pary hodowlanej rodziców:
Ojciec — Miller’s Wild Storm aka Castle. Przywieziony ze słynnej szkółki sportowej w Ameryce (Real Deal Chocolates).
Matka — Dognik Bulls Indiana. Przywieziony z pracującej szkółki z Dagestanu.
Oboje rodzice uprawiają sport, nie mają chorób genetycznych rasy American Pitbull Terrier. Ojciec szczeniąt to utytułowany multichampion wystawowy i sportowy.
Zdjęcia rodziców „kupują pitbulla Polska”:


Zdjęcia szczeniąt «pitbull szczenięta Polska«:


W tej chwili na sprzedaż są 3 suczki pitbulla i kilka samców pitbulla. Reszta szczeniąt jest już zarezerwowana (z zadatkiem) do Finlandii, Polski, Rumunii. Cena szczeniaka to 1500 euro. Rezerwacja kaucji 500 euro (wliczona w całkowitą cenę szczeniaka).
Wszystkie szczenięta pitbulla są hodowane w lesie. Codziennie komunikuj się z 7 dziećmi (aby nasze pitbulle nie miały problemów z komunikacją z Twoimi dziećmi). Jedzą karmę super premium dla szczeniąt.
Wszystkie szczenięta pitbulla w wieku 8 tygodni otrzymują pierwsze kompleksowe szczepienie, europejski paszport weterynaryjny, zarejestrowany mikroczip, rodowód ADBA. I mogą iść do nowych domów.
Aby kupić szczeniaka rasy American Pitbull Terrier Polska w naszej hodowli, napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Krótka historia hodowli Dognik Bulls American pitbull terrier:
Hodowlą amerykańskich Pit Bull Terrierów zajmujemy się od 2011 roku. Nasza hodowla jest oficjalnie zarejestrowana w ADBA (Amerykańskie Stowarzyszenie Hodowców Psów). Pitbulle z naszej hodowli mieszkają w 23 krajach świata. Pitbulle Dognik Bulls występują w Estonii, Finlandii, Litwie, Łotwie, Polsce, Ukrainie, Białorusi, Rosji, Austrii, Czechach, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Danii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Irlandii, USA (Ameryka) , Szwecja, Francja, Rumunia, Belgia.
Jak wyglądają dorosłe pitbulle z hodowli Dognik Bulls:

Podobne artykuły:
Sprzedam pitbulla z rodowodem

Szczeniaki Pitbulla Polska. Amerykański pitbull terrier Polska. Sprzedam pitbulla Polska