Szczenięta American Bully 2024


Duża i znana szkółka American Bully „Dognik Bulls” w 2024 roku urodzi 3 mioty szczeniąt.
Czekamy na szczenięta American Bully typu „pocket”, „klasycznego”, „standardowego”. Wszystkie szczenięta będą posiadały rodowód ABKC, wszystkie szczepienia, zarejestrowane mikrochipy, europejskie paszporty weterynaryjne, umowy kupna-sprzedaży zwierząt rasowych. Dodatkowo zapewniamy instruktaż prawidłowego wychowania i edukacji szczenięcia rasy American Bully z naszej hodowli Dognik Bulls. Dzięki temu nie popełnisz błędów w wychowaniu psa, ponieważ zebraliśmy wszystkie niezbędne informacje w jednym dużym poradniku. Tylko my podajemy te informacje; inni hodowcy American Bully tego nie robią. Opiekujemy się naszymi szczeniętami American Bully nawet po sprzedaży.
Rodzice wszystkich naszych przyszłych szczeniąt to zdrowi, aktywni, wspaniali American Bullies. Mieliśmy już szczenięta po dwóch z trzech matek. Są testowane przez potomstwo. Dali nam doskonałe, zdrowe, przyjazne rodzinie American Bullies. Które zachwycają swoich właścicieli na całym świecie. Występują i wygrywają także na wystawach rang ABKC i FCI (w krajach, w których partnerzy FCI akceptują American Bullies na poziomie krajowym).
Wiosną 2024 spodziewamy się szczeniąt po matce w typie „klasycznym”. Jej pseudonim to Dognik Bulls Soo-Ah. Czekamy na szczenięta typu „klasycznego” i „standardowego”. Cena szczeniaka w standardowym umaszczeniu (liliowy, czerwony, niebieski) wynosi 2000 euro. Cena szczeniaka tricolor (niebieski tricolor lub liliowy tricolor) wynosi 2500 euro.
Zdjęcia Dognik Bulls Soo-Ah:
American bully kennel
Latem 2024 spodziewamy się szczeniąt po matce w typie „pocket”. Jej pseudonim to Dognik Bulls Lilibeth. Przywieziony z Rosji. Oczekujemy od niej szczeniąt American Bully wyłącznie w typie „pocket”. Oczekiwane kolory: niebiesko-liliowy, czerwony z czerwonym nosem (cena tych szczeniąt to 2000 euro). A także tricolor niebieski i tricolor liliowy (cena tych szczeniąt to 2500 euro).
Zdjęcie: Dognik Bulls Lilibeth:

Latem 2024 spodziewamy się szczeniąt po matce w typie „standardowym”. Pseudonim: Diament Valor Inter Plata Afelia. Została sprowadzona z Rosji, ale urodziła się z importowanych rodziców — Hiszpanii i USA. Szczenięta będą typu „standardowego” i „klasycznego”. Spodziewamy się narodzin szczeniąt rasy American Bully w kolorze liliowym (2000 euro) i liliowym tricolor (2500 euro).
Zdjęcie Diamentu Valor Inter Plata Afelia:

Wszystkie pieski dopasowane do naszych psów to chłopcy najwyższej klasy. Hodujemy wyłącznie zdrowe psy. Nie hodujemy psów z kulawizną, bólami stawów lub wyjątkowo skróconymi pyskami. Dbamy o zdrowe szczenięta rasy American Bully. W naszej hodowli „Dognik Bulls” nie można kupić zabawnego szczeniaka z zadartym nosem i giętymi nogami o bardzo małych rozmiarach (czyli w wieku dorosłym). Jesteśmy przeciwni hodowaniu takich „amerykańskich łobuzów”. Wszystkie nasze psy dużo chodzą (a nie tylko latem leżą pod klimatyzacją, jak krótkonose i krótkonogie American Bullies z biednej hodowli), pływają i biegają. Zimą i latem. Będziesz właścicielem nie tylko pięknego, ale także bardzo zdrowego i odpornego psa. A to jest bardzo ważne dla rasy American Bully.
Nasi amerykańscy łobuzy mieszkają w Finlandii, Bułgarii, Danii, USA, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Szwecji, Czechach, Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Włoszech, Polsce, Belgii, Szkocji, Niemczech , Austria, Francja, Rumunia, Szwajcaria.
Masz wielką szansę na zakup szczeniaka rasy American Bully w 2024 roku. Napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Dostawa szczeniąt American Bully 2024 do dowolnego miasta i kraju. Dostawa jest płatna osobno w zależności od odległości i sposobu dostarczenia szczenięcia — osobiście samochodem, licencjonowanym przewoźnikiem zwierząt, samolotem.

Szczenięta American Bully 2024